Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A munkaügyi központos számítóg...

A munkaügyi központos számítógép szerelő karbantartó tanfolyamon semmit nem tanitottak gyakorlatból és holnap lesz az okj-s vizsga. Mi lesz igy velem?

Figyelt kérdés
Itthon szétszedtem a gépet és gyakoroltam, meg néztem a neten róla videókat. De ezek semmit nem tanitottak es holnap lesz gyakorlati vizsga is. Be vagyok szarva rendesen. Ti nem lennetek beszarva a helyemben??

2018. ápr. 18. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Csezd meg és ez most jutott az eszedbe ?! Te ugyanolyan hlye vagy mint én :D Végig kínlódtam egy ker okj-t és soha nem foglalkoztam a kasszával a 7 hónap alatt, de ott sem jutott ám az eszébe senkinek sem, hogy tanítani kellene azt is xD
2018. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem most jutott eszembe, mar régóta nézem róla videokat meg többször szétszedtek a gépet de ez igy elég kevés szerintem de ennel többet mit tehettem volna??
2018. ápr. 18. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát pl azt, hogy szóvá teszed, hogy tegyenek le oda egy kiszuperált gépet amit te mindennap szétszedsz meg összeraksz. Vagy elmehettél volna egy bontóba is akár és bekéreckedhettél volna már félúton. Ha nem tanították, akkor nem is fogják számonkérni a vizsgán, biztos csak elméleti vizsga lesz, elmondod szóba, hogy mi újság aztán szeva, 5-ös.
2018. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nézd ők a pénzt másra költöttek el, mi hiába tesszünk szóvá bármit őket ez nem erdekli. Lesz sajnos gyakorlat meg vizsgabiztos is, szerintem elkezdek imádkozni.
2018. ápr. 18. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi én már túl vagyok egy munkaügyis okj vizsgán vicc volt, festő képzés volt, konkrétan gyakorlatban segítettünk egymásnak, mert a osztály nagy része nem tudott felrakni rendesen egy tapétát se, a profik meg megcsinálták, a festés meg sima ügy volt, úgy ahogy kezdő módra, a szóbelin meg mindenkit átrugdostak még azt is aki nem tanult semmit. Amúgy most járok én is számítógép szerelő képzésre, csak nem munkaügyi által, hanem magán úton, én kíváncsi leszek nálam ilyen lesz ez a képzés, bár nekem a vizsga csak 6 hónap múlva lesz még abból.
2018. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Végül sikerült a gyakorlati vizsga?
2018. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen meglett. Most mar legalább van szakmám.
2018. ápr. 19. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!