Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan tudok etikus hacker...

Hogyan tudok etikus hacker tanfolyamra jelentkezni?

Figyelt kérdés
Mivel nagyon érdekel a téma és mivel már egy jó ideje tanulgatom, gondoltam jó lenne beíratkozni egy ilyen tanfolyamra. Ha minden jól megy, akkor majd ezzel is szeretnék foglalkozni. Annyi probléma van, hogy 16 éves vagyok és a legtöbb helyre hallgatói jogviszony kell, ami ugye nekem még nincs. Ezt most ne úgy értsétek, hogy a "kis pistike hacker akar lenni"... mert engem tényleg nagyon foglalkoztatnak ezek a dolgok mondhatni hogy amit gimiben tanulok informatikát, már mérföldekkel lehagytam. Valakinek van esetleg valami ötlete, hogy hogyan lehetne ezt mélyebben, 16 évesen tanulni? Sajnos a youtube videók és a fizetős online tanfolyamok egy idő után kimerülnek, meg hát még is jobb egy hely ahol közvetlen tanítanak. Köszi a válaszokat :)

2018. máj. 2. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
udemy?
2018. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!