Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » B kategóriás tanfolyamra...

B kategóriás tanfolyamra járok, edddig összesen 16 órát vezettem, ebből 4et forgalomban (spuri suli) Második oktatónál vagyok, de komoly problémák merültek fel. Váltsak sulit? Tegyek panaszt első oktatóra?

Figyelt kérdés
A részletek : első oktató gyakorlatilag alig tanitott valamit viszont kitárgyalta az első feleségét aki tönkretette az életét, meg a szar főállását, meg a hülye vezetőket, és közölte hogy gyakoroljam kuplungozást otthon vkivel . Rokon tanitott meg kuplungozni kb 2 * 60 perc alatt, ő felhivta figyelmem hogy kormányt nem jol kezelem, Jeleztem oktató felé, erre hazudott hogy ő ezt már mondta . Új oktatót kaptam, mivel ez az oktató egyszerűen eltűnt, lemondogatta az órákat és nem volt elérhető.Új oktató megnézett, mondta kuplungot jól kezelem, és azonnal kivitt forgalomba, eddig 2 * 2 órát voltunk. Első két óra után tök normális volt, mondta mik a hibáim, de nagyon jól segitett. Második alkalomra mintha kicserélték volna, kapkodtatott, stresszelt, egymás után ellentétes utasitásokat adott. Persze alap hibákat vétettem igy, végére annyira összezavart, hogy zöldnél nem mertem kereszteződésben jobbra kanyarodni, mert nem tudtam még körbe se pillantani mivel táblákat soroltatta és fékre léptem. Óra után közölte hogy ez igy nem fog menni. Hallotam az óra előtt hogy pár méterre kollégákkal első oktatóval és velem kapcsolatban beszélgetnek vmit, Sztem előző oktató alám vágott . Nem tudom mi tévő legyek, érdemes e erőltetni a sulit vagy menjek át másikba? Panaszt mindenképp tenni akarok, mert sztem olyan ne oktasson aki saját magánéleti /pszihés problémáival terheli a tanulót ahelyett hogy oktatná, de lehet én járok rosszabbul? 40es sokgyerekes anyuka vagyok, nem kis fiatal akikkel láttam előttem utánam messziről haverkodott, röhögött . Én vezetni tanulni jöttem, és gyakorlási lehetőségem minimális otthon. Ti mit tennétek? Ha lépek hiába teszek panaszt lelépési pénzt fognak fizettetni? Első oktató febr 9-e és május 1-e között összesen 12 órát oktatott le ...
2018. máj. 23. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha 2 oktatóból 2 kretén volt, akkor igencsak a hasznodra válna a váltás.

Nem tudom, hogy mit írtál alá, de normálisabb iskolák normálisan állnak hozzá az iskolaváltáshoz; kiiratkozol, elfelejtitek egymást, ennyi.

2018. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szokásosat,x ezer Ft kedvezmény erre arra amarra de ha nem náluk vizsgázom le, a kedvezményeket ki kell fizetni .( Tízezres nagyságrend. )
2018. máj. 23. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt az a probléma, hogy hiába kapsz kedvezményt erre-arra, hogyha nem tanítanak meg rendesen, és pótórákat kell venned, ami nem 2 forint. Mindenképp a váltásssal jössz ki jobban.
2018. máj. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!