Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tudnátok küldeni online...

Tudnátok küldeni online listát államilag támogatott okj képzésekről?

Figyelt kérdés
19 vagyok és most fogok végezni a rendszergazda teknikusi képzésemmel. 25 éves korig még el lehet végeznem az én esetembe informatika ágazatból akármennyit, de akár választhatok egy másik ágazatot is amelyből szintén elvégezhetek 25 éves korig annyit amennyit birok. Viszont úgy tudom nem lehet bármilyen okj hanem megvan adva hogy melyik az amelyik államilag támogatott, de ezekről listát nem találok sehol. Esetleg tudnátok linkelni vagy ajánlani ilyeneket? Grafikus képzést keresek jelenleg de nem találtam belőle államilag támogattotat.

2018. jún. 3. 13:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!