Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az érintettek/tapasztalattal...

Az érintettek/tapasztalattal rendelkezőknek mi a vélménye a vasútnál kocsirendező KTI vizsgáztatásról illetve a BGOK oktatási módeszeréről?

Figyelt kérdés
Kocsirendezőnek tanulok. 3 köny "forgalmi utasítást" függelékek, fékutasitát próbálnak lenyomnia torkunkon kemény 3 honap alatt. Az F1 es könyvet kemény 3 hét alatt lenyomtuk. Semmit sem tudok belöle max mindenből picit. Ha 100% a tudás szint akkor azt mondanám hogy az 1 % át tudom. Borzasztó, idegesít és stresszel mert érteni akarom. Dolgozni szeretnék benne. Tanulok is. De ez lehetetlen. Lassan befejezzük az F2 es könyvet és utána hatósági vizsga. Ezt komolyan gondolják? Ez normális ha parázok és stresszelek rajta? Vagy ennyire hülye vagyok tényleg hogy nem.tudok megtanulni 3 hónap alatt ennyi mindent? Nincs baj mert ha tényleg hülye vagyok akkor felmegyek a csomóponti főnökhöz és én mondom.neki h abba akarom hagyni mert ez vicc.
2018. jún. 12. 16:19
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyes írási hibákért. Ideges vagyok
2018. jún. 12. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!