Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MÁV kocsirendező munkakörről...

MÁV kocsirendező munkakörről szeretnék kapni bővebb információkat! Maga a munka pontosan mit takar, hogy kell elképzelni? Mennyire nehéz fizikai munka?

Figyelt kérdés

2017. aug. 18. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire nehéz? Változó időszakban dolgozol, nincs vasárnapod, se ünneped. Akkor mégy szolgálatba, amikor beosztanak. Kezdhetsz éjfélkor, vagy délután. Mindezt bagóért.
2017. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyakornokként szokták hirdetni.

Szeretnél dolgozni ilyen munkakörben?

2017. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából eddig vonaton is csak egyszer utaztam, szóval nagy rálátásom nincs erre a szakmára. Azt tudom, hogy a feladatok között van a szerelvények összekapcsolása, a mozdonyvezetőnek jelzések adása a tolatásirányító utasításai szerint, váltók állítása stb. A hirdetésben alapfokú végzettség a feltétel, gondolom tanfolyamra küldenének. Igazából az érdekelne, hogy mennyire strapás munka fizikailag, a beosztás hogy alakul, meg bármilyen apró információt szívesen veszek ami teljesebb képet ad a munkakörről.
2017. aug. 21. 11:05
 4/4 M - 62 válasza:
Nos talán már túl későn adok választ , mivel elég régi a kérdés ! Mivel engem is érdekelt ez a munkakör is , így nem egyből az irodába mentem , mert ott csupa jó dolgot hall az ember , ám az igazi infót az adhatja , aki maga is benne dolgozik , így elmentem a közeli állomásra és magát a kocsi rendezőt kérdeztem ! Azt tudom , amit nekem mondott a kocsirendező srác ! Két műszak , egy nappalos egy éjszakás / 12 órás műszak /és egy szabad nap és így tovább ! Ja és nem számít , hogy hétvége van , vagy ünnep, akkor dolgozol , amikor beosztanak és nem számít az sem , hogy éppen odakint milyen az idő ! Viszont a hétvége és ünnep nyugisabb ! Adnak kafetériát , ruházat és védőfelszerelések terén kiváló az ellátás a fizetés 160 - ezer ft nettó , fix - bér ! A munkabeosztást egy hónapra előre tudod ! Feltételek :Nappali tagozaton végzett valamilyen vasas szakma / érettségi / - plusz előny , valamint érvényes orvosi alkalmasság , de / színtévesztő , rövidlátó /-nem lehetsz pl ! Ezek után , ha felvettek , akkor elküldenek kocsirendezői tanfolyamra , nagy valószínűséggel , Budapestre 2-3 hónapra ! Ez alatt az utazást , szállást , étkezést biztosítják , valamint a teljes tanfolyam költségét ! Sikeres vizsga után , kihelyeznek valamelyik állomásra ,a próbaidő alatt gyakorlott kocsirendezők mellett kell szolgálatot teljesíteni ! Ha megfelelsz a próbaidő alatt , akkor utána már jöhet az önálló munkavégzés , de sosem egyedül teljesít szolgálatot a kocsirendező , hanem mindig ott van egy tolatás vezető is és ez egy szigorú és mindig betartandó szabály !!! Ha mindezek után még szeretnél kocsirendező lenni , akkor nagyon sok sikert kívánok és kitartást , valamint jó egészséget kívánok hozzá !
2018. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!