Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Dekoratőr okj-ről vélemények?

Dekoratőr okj-ről vélemények?

Figyelt kérdés
Gondolkodom, ogy jelentkezzem estire, de nem tudom, hogy tényleg jó lenne-e így véleményekre lennék kíváncsi.

2018. jún. 25. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég bizonytalan szakma. Egy ismerősöm foglalkozik ezzel, ő egy ismert kereskedelmi cégnek dolgozik. Havonta 1 hetet kell dolgoznia, akkor körbejárja a területét és kirakatokat rendez. Nézz körül a profession.hu-n hogy milyen állásajánlatok vannak ezen a területen, mielőtt ilyen képzés mellett döntesz.
2018. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Igen, tudom, hogy nincsen annyi lehetőség benne munka szempontból, viszont az órarend alapján az tetszene amiket tanulnék.

Milyen szakmát ajánlanál mellé, hogy megtudjak élni? :)

2018. jún. 25. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, hogy fogalmam sincs, csak fiús szakmák jutnak az eszembe (építőipari stb.), te pedig gondolom lány vagy. Talán szakács? Bár az is elég kemény fizikai munka.
2018. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, az nem hozzám való. :/ Köszönöm azért, hogy elgondolkoztál rajta. :)
2018. jún. 26. 16:21
 5/6 anonim válasza:

Én a dekoratőrt csinálom nappalin (most kezdem) esti pedig pénzügy-számvitelt (2. évem lesz, májusban vizsga).

Ha levizsgaztam akkor egy olcsó fizetős estin meg akarom csinálni a gyógymasszőr okj-t.

Külföldön nagyon jól lehet masszőrként keresni. A dekoratőr mellé majd szintén fizetősön szeretnék elvégezni egy rendezvényszervező okj-t. Ez külföldön szintén keresett. A pénzügy-szamvitellel pedig itthon is és külföldön is ellehetetleníti helyezkedni.

2018. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
*El lehet
2018. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!