Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Okj tanfolyamon van minőségi...

Okj tanfolyamon van minőségi különbség esti és nappali tagozat között? Mit jelent az egyéni tanrend?

Figyelt kérdés
2 éves tanfolyamra járok eddig nappali tagozaton. Az első évem megvan de egyetemre megyek és szinte 99% h felvesznek az idén mert 3 tárgyból is sikeres emelt szintüt raktam le plusz nyelvvizsga. Nos nappali így nekem elég húzos lenne de a szakmát be akarom fejezni. Esti tagozat mennyivel rosszabb? Van bármilyen minőségi különbsége? Vagy esetleg hallott valaki erről az egyéni tanrendről?

2018. jún. 26. 02:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg estin nem elméletezel azt csak kiküldik neked.
2018. jún. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mi a fene ***** válasza:
KÉRJÉL HALASZTÁST az egyetemen, ha mindenképpen be akarod a szakmát fejezni.Első év az egyetemen elég húzós, nem tudom, milyen szak, és milyen szakmát tanulsz, de sztem, a halasztás lenne a legjobb.
2018. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!