Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vállalkozói mérlegképes...

Eszter2113 kérdése:

Vállalkozói mérlegképes könyvelő után TB és bérügyintéző?

Figyelt kérdés
Elvégeztem a mérlegképest, de azt nem tudom, hogy ezután el kellene még mennem a TB és bérügyintézői tanfolyamra vagy a mérlegképessel is csinálhatom ezeket?
2018. júl. 4. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy mérlegképes könyvelő többet ér, mint egy TB és bérügyintéző. Hogy csinálhatod-e, azt nem tudom, de ezt tudja az, aki majd alkalmazni fog :D
2018. júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csinálhatod, csak nem értesz hozzá.


Pontosan tudom, nekem megvan mindkettő. Nagyon sok könyvelő gondolja, hogy ért a bérhez, az első problémáig. Sokat lehet bukni, ha valaki nincs képben a különböző jogviszonyokkal, ami mk-n nem tananyag.

Én most vettem át céget, ahol elfogy a szabi, év végén leállás van, küldik a dolgozót fiznélkülire. Egy dolog, hogy nem törvényes, durva büntetés jár érte, de még azt se tudta az elődöm, hogy ezt be is kéne jelenteni, a dolgozónak fizetni...


Szóval a mképesnél egy kelendőbb van a piacon: a mképes tb-bérrel.

2018. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor belevágok
2018. júl. 4. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!