Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » ÁSZ drámaiskola vélemények,...

ÁSZ drámaiskola vélemények, tapasztalatok? 16 évesen nem késő beiratkozni?

Figyelt kérdés
Köszönök minden hasznos választ

2018. júl. 8. 19:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve, hogy működik ez a kezdő, haladó csoport dolog? A honlapon olvastam, hogy először el kell végezni egy kezdő csoportot (ami eddig érthető), de utána az is van írva, hogy egyszerre lehet csinálni a kezdő meg a haladó csoportot? Szóval ha szeptembertől szeretnék beiratkozni, akkor lehetséges, hogy egyszerre járjak a kezdőbe meg a haladóba is?:D
2018. júl. 8. 19:27
 2/4 anonim válasza:

Szia!:) Remélem nem késő a válaszom.

Nos, én elég jól ismerem az Aszt és a tábor reszet csak ajanlani tudom. Hihetetlen élmény! Rengeteg jofej arc, befogado-elfogado közösség,színjatszas és buli!A dramasuli reszet is szívesen ajánlom abban a helyzetben, ha önsmeretre, koncentrácios kezsegel javítasara és jellemfejlodesre van szükséged. Azonban ha színészetileg akarsz fejlődni, azt csak az SZFE-n teheted meg később. De ahhoz természetesen kell egy alap tehetség, hogy oda felvegyenek. Remélem érted. :) Szóval bátran ajánlom ha egy támogató, hozzad hasonló emberekkel teli közösségben akarsz fejlődni-varni az Egyetemig.

A kezdő csoportok idén szeptembertol majusig voltak minden szombaton 9-13.30-ig.Arra kötelező járni, ha Aszos leszel. A képzés ára 18.000 ft/hó(IGEN, TÉNYLEG HAVONTA ENNYI.)

Sok sikert!

2018. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ja, és nem járhatsz egyszerre a kezdőre és a haladora. A kurzusok a következőek:

Kezdo

Halado

+Felveteli felkeszito(az SZFE-re)


A kezdő és a FELKESZITO végezhető együtt. Haladó csak később lehetsz

2018. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! :))))
2018. júl. 22. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!