Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Járt valaki az Állatorvosi...

Járt valaki az Állatorvosi emelt kémia előkeszítőjére? Ha igen, mi a véleményetek róla? Esetleg ajánlanátok más előkeszítőt?

Figyelt kérdés
:)

2018. júl. 30. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van időd óráról órára tanulni akkor nem rossz de ha suli mellett mennel akkor felesleges az egesz mert nincs időd a tobbi targy mellett ezekre is készülni :/ tapasztalat. Menj magantanarhoz sokkal hasznosabb nekem is igy sikerultek jol az emeltek!
2018. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam, nekem tetszett, hogy megcsináltuk a kísérleteket, leírtuk a reakciókat, meg megmaradt sok hasznos dolog a számítási feladatok megoldásával kapcsolatban (ami amúgy idén érettségin megmentett, pedig egy év eltelt azóta),és szerintem nagyon jó volt a tanár abból a szempontból, hogy hagyott minket szenvedni a feladatokkal kicsit. De az elsőnek igaza van, 12.-ben jártam és nem nagyon tudtam készülni még erre is, ha közben a suliban ezer más dolgot számon kérnek és itt sem tanulja meg senki helyettem, hiába fizetek kemény tízezreket. Röviden nem feltétlenül garantálja a bejutást, attól, hogy jársz rá.

Én ettől függetlenül nem bántam meg, mert az általános kémia részét nagyon jól elmagyarázzák és sok minden "leesett" és ahogy már írtam, a második próbálkozásomnál is hasznosítottam onnan információkat, viszont a szervetlen és szerves kémia rész eléggé rád van bízva, hogy tanuld meg otthon.

2018. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! :)

Idén nem vettek fel az egyetemre, úgyhogy most lesz időm csak a kémiára és a bioszra koncentrálni. :)

2018. aug. 2. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!