Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A progmasters nevű intezmenyro...

Vkrisz81 kérdése:

A progmasters nevű intezmenyrol kinek van infója?

Figyelt kérdés
Holnap megyek egy nyilt napra java oktatas zajlik.. de a tandij igen kemeny. Jart valaki oda? Tapasztalat? Barmi ami segithet.. köszi

2018. szept. 5. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Onnan nincs ismerősöm. A&K Akadémiáról igen. Az jó. Őket nem ismerem, de ha ez is ilyen 3 hónap alatt droiddá képzünk aranyáron, akkor no comment. Csak kritikával!
2018. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
annyi infom van hogy tobbszoros tuljelentezes van nem is konnyu bekerulni, engem pl nem vettek fel
2018. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Tobbszoros tuljelentkezes? Pedig 1 milla a tandij az nagyon sok!

2018. szept. 6. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:

én is azt hittem hogy ez miatt nem lesz gond, 5 en voltunk a felvételin, nekem meg 2 srácnak tudom hogy nem sikerült


1 nek sikerült


az 5.diket meg nem tudom



amúgy a fele visszajár, ebből adódóan ők is megválogatják kit vesznek fel


a jó felvételi szereplés (program írás + angol + személyiség) mellett fontos az életkor + jó szakmai múlt + ha van más területről diplomád

2018. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

persze nem akarlak elbátortalínati


ingyenes a felvételi :)

2018. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!