Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szemüveges lehet mentőhelikopt...

Szemüveges lehet mentőhelikopter pilóta?

Figyelt kérdés

Nem értem most, mert ugye katonai pilótánál megint más...a többinél is, más és más...+/- diptriáig lehet/nem stb.

Mi a helyzet a mentőhelikopternél? Vagy egyáltalán egy civil helikopteres engedélyt sem lehet szerezni, annak aki szemüveges? Egy metőhelisnek pláne nem?



2018. szept. 26. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, katonainál nem lehet szemüveget viselni. Az viszont biztos, hogy utasszállító pilótáknál bizonyos mértékig megengedett. Márpedig ha ott lehet, akkor valószínűleg helikopteren is, még mentőn is.
2018. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

miert torolted ki a valaszom? belinkeltem a repuloorvosi oldalt, ahol irjak, hogy szemuvegesseg nem akadaly a pilotajogsi megszerzeseben...


en is pilota vagyok, nem heli hanem repulo es van szemuvegem....

2018. szept. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem töröltem ki semmit, itt nem is lehet olyat csinálni.

Köszönöm a választ!

Mikor szerezted meg? Hol, és mit tevékenykedsz?

Ahogy hallom, elég nehéz légimentő pilótának lenni, illetve azzá válni. Ha meg is van az engedély, sok év repülés után lehet jelentkezni....ha jól tudom...nameg több millió forint

Te mit tudsz erről?

2018. szept. 30. 00:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt tudom, hogy 8 mentőhelikopterünk van és teljes a hajózók létszáma... Ha érdekel a légimentes, akkor maximum a honvédségnél tudsz elhelyezkedni, de akkor ugye képbe jönnek a katonai követelmények is.
2018. okt. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!