Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit kell tanulnom, vagy hova...

Mit kell tanulnom, vagy hova kell jelentkeznem ahhoz hogy táncoktató legyek?

Figyelt kérdés
Most végeztem az érettségivel, és már nem tudok konkrétan jelentkezni sehova, már beiratkozáson is voltam fodrásznak. Arra lennék kiváncsi, h milyen egyetem van ahol ilyet lehet tanulni és hol található, vagy ha van oylan középiskola ahol ezt lehet tanulni, de érettségi után mondjuk 2éves szakon, mert mivel van érettségim nem kezdhetek el újra egy 4éves szakközépiskolát. esetleg ha tudtok 1éves képzést az is érdekel. előre is köszi:)
2010. jún. 24. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
táncműveszeti főiskolán gondolom lehet ilyet tanulni, pontosan nemtudom, hogy hány éves, de biztos elég komoly felvételi van ott...
2010. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!