Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Társadalomtudományi szakfordít...

Társadalomtudományi szakfordító szakirányú továbbképzés (ELTE) felvételi, képzés. Teljesíthető nem nyelvszakosként is?

Figyelt kérdés
Felvételivel kapcsolatban szeretnék érdeklődni, hogy mennyi idő alatt és milyen hosszú és nehézségű szövegeket kell fordítani? Mennyire veszik ezt szigorúan? Jól megy a fordítás, csak még lassan. Azért szeretném a képzést elvégezni, hogy fejlesszem a fordítási technikáim és jobb és gyorsabb legyek, de félek, hogy esetleg nem magasabb szintű tudásra építenek-e, mint amivel én rendelkezem. Nem nyelvszakos voltam, hanem társadalomtudományi diplomáim vannak, ezeket szeretném kiegészíteni a képzéssel.

2018. nov. 3. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
olvasd el a tájékoztatót, mennyi idő alatt, számítógéppel vagy kézzel írva, milyen hosszú szöveget kell, gyakorolj sokat, mérd az időt és menni fog!
2019. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet, de épp azért tettem fel a kérdést, mert sajnos nincs semmilyen erre vonatkozó tájékoztató. :(
2019. jan. 3. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor keress a honlapon elérhetőséget és ott kérdezd meg, milyen a felvételi. A PE-n pl pár éve nem volt csak beiratkozás.
2019. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!