Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az hogy lehet, hogy egy esti...

Az hogy lehet, hogy egy esti iskolában 1 év alatt heti 12 órában megtanítják, azt amit nappalin 2 évben heti 35-ben?

Figyelt kérdés
Tehát gyakorlatilag 6-szor olyan gyorsan.
2018. nov. 9. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hatodannyit és hatodannyira részletesen...
2018. nov. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Továbbá nincs tornaóra, udvari játék, osztálykirándulás.
2018. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Csak hatodannyit mond el a tanár, a többit olvasd el otthon. Jártam egy éves estis okj-ra, annyit is ért. Volt, hogy a tanér csak bejött, hogy igazából neki ma lenne más dolga is, meg a parkolójegye is mindjárt lejár, úgyhogy ma inkább nem tart órát. Meg voltam olyan személyi edzőnél néhányszor, aki 1 éves okj-n végzett, nem izomlázam volt, hanem fájdalmam. És mikor szóltam neki, hogy kihúzták egy fogamat (ami után napokig nem szabad emelgetni, hajolni, megerőltetni magad), azt mondta, az nem befolyásol semmit, ugyanúgy lehet edzeni.
2018. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, 20 évesen minket is gyakran kivisznek az udvarra játszani. Osztálykirándulás is hetente 2-szer van.
2018. nov. 9. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!