Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ismertek gyorsolvasási technik...

Ismertek gyorsolvasási technikákat?

Figyelt kérdés

Én a


A ​gyorsolvasás programozott tankönyvét


Villámolvasást


Extraszensz olvasást


ismerem



2018. nov. 24. 17:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"Természetesen az sem való komolyabb reálos szakmai könyvekre."


Hanem mire? Mert a Romana és Julia könyveknek én is megmondom most a végét, kapásból.


Ahhoz pedig, aminek értelme van, ahhoz ész is kell, nem csak tapogatás és megérzés.

2018. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Bírom, mikor olyan ember ír ide, akinek fogalma sincs ezekről a módszerekről.
2018. nov. 24. 20:07
 13/26 anonim ***** válasza:
Egyet tegyél meg kérlek, add össze, hogy összesen hány ezer forintot költöttél ezekre a szarokra, hadd röhögjek egy jót ma este is!
2018. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

fogalmunk sincs?? na kérlek linkelj már be kutatást vagy tanulmányt ami bizonyítja bármelyiknek a hatásosságát... nem fogsz tudni...

nem egy random cikket, tanulmányt vagy kutatást!

2018. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szerinted, ha tudná a különbséget hiteles forrás és kamu között, akkor itt tartana?
2018. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Bírom az ilyen típusú embereket.


Úgy ítélkeznek, hogy ki sem próbálták.


Azt nem értem, hogy felteszek egy kérdést és idejön pár troll felhasználó, akinek köze sincs ehhez és osztja az észt.


Semmi tapasztalata és okoskodik.


Vicc.

2018. nov. 24. 20:18
 17/26 anonim ***** válasza:
Nem látom, hogy azok véleményét kérdeznéd, akiknek van tapasztalata ebben. Azt kérdezted, ismerünk-e ilyen technikákat. Nem, mert szerintünk szrt se érnek. Ha azokkal akarsz beszélgetni, akik hasonlóan sötétek, akkor érdemes másképp megfogalmazni a kérdést. Van, aki nem csak villám olvassa el amit írsz, hanem értelmezi is.
2018. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

"Nem látom, hogy azok véleményét kérdeznéd, akiknek van tapasztalata ebben. Azt kérdezted, ismerünk-e ilyen technikákat. Nem, mert szerintünk szrt se érnek. Ha azokkal akarsz beszélgetni, akik hasonlóan sötétek, akkor érdemes másképp megfogalmazni a kérdést. Van, aki nem csak villám olvassa el amit írsz, hanem értelmezi is."


Ha te nem ismersz ilyet, akkor egyszerű a válasz.


Vagy neked nem?

2018. nov. 24. 20:26
 19/26 anonim ***** válasza:
Csukd be a szemed és találd ki, mire gondolok ;)
2018. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Az egyik hozzászóló elég agresszíven küldözgeti az üzeneteit privátban. Bajok lehetnek nála.


Úgy ítélkezik, hogy nem is ismer.

Úgy ítélkezik ezen téma felett, hogy nincs tapasztalata, csak ossza a semmiről az észt.


A bizonyítás legjobb mondja, szerintem, ha az ember a saját "bőrén" tapasztalja meg a dolgokat.


Nem az, hogy valaki "kutatás" címszó alatt ír valamit és a másik ember az írások alapján, talán azért mert logikusnak tűnhet, igaznak vagy hamisnak ítéli meg anélkül, hogy kipróbálta volna.


Nem értem a felháborodást.


Felteszek egyszerű kérdést. Ismertek gyorsolvasási technikákat? Erre elvagyok könyvelve. :)


Még nekem vannak értelmezési problémáim. Vicc.


Sehol nem írtam olyat hogy ezek fixen működő dolgok egytől, egyig. Ennyit az értelmezésről. :D


Én, a tapasztalatomat írtam le az extraszensz olvasással kapcsolatban.


Ha valaki nem ismer ilyet, akkor megsúgom a választ.


Vagy nem ír semmit vagy azt írja, hogy nem.

2018. nov. 24. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!