Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Aki orvosi egyetemes az tudna...

Aki orvosi egyetemes az tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 8.-ás vagyok, és sűrgösségi orvos szeretnék lenni. Nem vagyok tisztában mik kellenek hozzá, ezért kérném tapasztalataitokat. Biosz/kémiám 5-ös, ebből a kettő tantárgyból megyek emelt iskolába. És honnan tovább? Ha valaki már orvos elmondaná kiknek ajánlja? Köszi előre is!!
2018. dec. 10. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Először be kellene jutni az egyetemre, amihez jó jegyek és jól sikerült emelt biológia és kémia (vagy fizika) érettségi kell. A továbbiakon szerintem pont elég lesz utána gondolkodni.
2018. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Általános orvosira kell menned, majd utolsó éveidben kiválaszthatod, hogy melyik terület érdekel jobban és arra szakosodhatsz. Ha fogadnom kellene, akkor azt mondom, hogy addigra elmegy a kedved a sürgősségitől. :)
2018. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!