Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van ilyen szakma, és ha igen,...

Van ilyen szakma, és ha igen, akkor mi a hivatalos neve? (lent)

Figyelt kérdés

Van olyan szakma, ami betegségekre, egészségmegőrzésre, társadalmi problémákra, természet -és állatvédelemre hívja fel az emberek figyelmét, próbál segíteni nekik ezekben a dolgokban, plakátokat, reklámokat, eseményeket szervez és más egyéb teendőket? Ha esetleg tudtok ilyen szakról, mi a hivatalos neve?

Ha nem fogalmaztam eléggé pontosan, akkor csak szóljatok és megpróbálom jobban körülírni, hogy mire is gondoltam pontosan!


2010. júl. 1. 21:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi köszi!!:D:D Végre valaki... én is ugyan ezt gondolom, amit írtál. Igazad van abban is, hogy jó út egy ilyen szakma kitanulása, hogy az emberekkel jobban szót értsek.Ja és hát igen, tervezem hogy elmegyek önkéntesnek menhelyre vagy valami hasonló helyre, szervezethez, stb. És még annyi, hogy szerintem is tuti előbb utóbb ki fogok kötni -remélem a sajátomon is:D- egy állatmenhelyen, és igazából én nem olyan átlagos menhelyet szeretnék úgymond megalkotni, mint amit megszoktunk, hogy egy két kenel itt ott valamelyik jobb körülmények között, valamelyik kicsit szerényebb körülmények között, persze ez is nagyon nagy segítség nekik is és az embereknek is, hogy nem szaladgálnak az utcán ezek az állatok, meg etetve vannak, szerető helyen, de én mégis olyat szeretnék majd ami még nincs egyenlőre Magyarországon. Tulajdonképpen egy kisebb állatpark- féleséget, ahol van menhely, kórház, agility pálya, meg állatkiképző, állatkozmetika, meg más egyéb ilyenek:D:D Tudom, tudom, sokan hülyének néznek mikor ezt mesélem, meg sokan nem is bíznak bennem hogy létrehozom segítséggel ezt a helyet ami az állatokról szól és persze ha úgy van a gazdájukról is, de az ilyen negatív megjegyzéseket nem szoktam felvenni, inkább még egy plusz löketet és erőt ad, hogy bizonyítsak nekik is!!:D Persze nem lesz egyszerű, de én bízok benne és nem adom fel, amíg még van egy csöppnyi esély is. Ja és álmodozó típus vagyok, nézzétek el nekem, legalább valami boldoggá tesz:D:D
2010. júl. 3. 20:31
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy mégse a mentálhigiénés asszisztens az... :(

Szerintem amire én gondoltam mégis csak marketinges lehet, méghozzá olyan, aki az egészségügyre szakosodott,vagy ha nincs is ilyen szakosodás, akk olyan munkát keres marketingesként hogy az egészségügyben tudjon elhelyezkedni. Háttt foggalmam sincsm it csináljak.. :( Esetleg nincs valaki, aki ilyen szakmán belül dolgozik?? Ha bárkinek van ilyen ismerőse vagy ő maga az akk kérlek írj, hogy el tudjam dönteni, hogy mentálhigiénés asszisztenssé vagy marketingessé kell képeznem magam ahoz amit korábban már leírtam. Bár most ahogy gondolkodom a Jóban Rosszban-ban Fehér Roland is marketinges és mintha ehez hasonló dolgokat csinálna.:D:D

2010. júl. 6. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!