Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A bérügyintéző végzettség...

A bérügyintéző végzettség önmagában piacképes? Vagy csak úgy érdemes belevágni a tanfolyamba, ha bér- és tb ügyintéző is egyben?

Figyelt kérdés
Most gondolkodom, hogy elvégzem, de elég hosszadalmas. Van egyetemi gazdasági végzettségem,viszont úgy gondolom, hogy ez legalább egy területen biztos tudást adna. Hiszen az egyetemeken alapképzésen mindefélét tanítanak. Persze, van megszerzett tudás onnan is, de ez egy terület teljesen lefedne. Csak mivel elég hosszadalmas maga a képzés, nem tudom megérné-e csak külön bérügyintéző tanfolyamra menni.

2019. márc. 24. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, miért akarsz egy gagyi OKJ-s képesítést, ha hasonló területen egyetemi végzettséged van. Mert a bérügyintéző önmagában nagyon lájtos. Olyannak jó, aki semmi gazdasági ismerettel nem rendelkezik, és a lehető leggyorsabban szüksége van egy ilyen jellegű képesítésre. Ha mindenképp szeretnél egy OKJ-s képesítést, csapd még hozzá a TB-t. Nem sokkal hosszabb és drágább úgy sem, mert vannak közös modulok.
2019. márc. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnök az a szak...de mégsem mentem eddig még sokra vele itt szabolcsban...láttam pár álláshirdetést, ahol bérügyintézőt keresnek, de kifejezetten ilyen végzettség kell hozzá és azért gondoltam, hogy elvégzem. Ahol néztem, ott kombinált képzés áprilisban indulna és 2020.06.30-al érne véget. Tehát annyira nem rövid idő és úgy gondoltam itt talán több hangsúlyt fektetnek a gyakorlatra.
2019. márc. 25. 00:00
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én 4 hónapos képzéseket találtam. 4 hónap a bérügyintéző, és ugyancsak 4 hónap a bér+TB is. A legjobb a pénzügyi-számviteli ügyintéző szakképzés lenne, de az már tényleg hosszabb idő. Próbálj eljönni Szabolcsból, nem könnyű ott az élet.
2019. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bérügyintéző képzés elég előképzettségnek a mérlegképes könyvelő képzéshez?

Közgazdasági érettségim és Bérügyintéző okj-m van.

2019. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudtommal előbb pénzügy-számvitel ügyintéző OKJ-t kell megszerezni, aztán lehet csak mérlegképes könyvelőnek menni.
2019. ápr. 5. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!