Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok

A kérdés

Hogy lehetek baleseti helyszínelő, elég az okj?

[link]

Itt azt írják, hogy a Vagyonőri okj tanfolyamra ráépülve le lehet tenni a baleseti helyszínelő.

Nem vagyok tisztában az OKJ tanfolyamokkal.

Köszönöm! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: matematika, baleseti, helyszínelő

ápr. 12. 21:46  Privát üzenet  

A válasz
Baleseti helyszínelést nem rendőrök végzik? OKJ-val hogyan fogsz állományba vonulni? Vagy én tudok valamit rosszul vagy gázos az egész képzés.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 14. 23:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen tanfolyam, iskola kell ahhoz hogy bűnügyi helyszínelő lehessek?
Magyarországon az "elit" nyomozóügynökök képzése miből áll?
Vannak OKJ-s képzések Rendészettel kapcsolatban?
Megbüntethet olyan rendőr is aki nem a közlekedés rendészetnél van, vagy pl baleseti helyszínelő?
Baleseti helyszínelő szeretnék lenni, hova jelentkezhetnék?
Milyen tanfolyamokat kell még elvégeznem, ha biológiát végeztem és helyszinelő laborban szeretnék dolgozni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Speciális tanfolyamok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!