Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » KRESZ teszt kérdéseit milyen...

KRESZ teszt kérdéseit milyen módszerrel érdemes tanulni, hogy sikeres vizsgát tegyek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 25. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a szakoe-n gyakoroltam amig nem sikerült mindegy 100%osan. Amit meg nem tudtam hogy miért úgy van, azt meg megkérdeztem meg olvastam a könyvet.
2017. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megértés a legfontosabb, nem betanulni kel
2017. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én a tesztkönyv kérdéseit egyesével megvizsgáltam, a lehetséges válaszokon elgondolkodtam, majd bekarikáztam ceruzával a helyesnek vélt választ. 2 oldalanként megnéztem a megfejtéseket. Mivel sok kérdés a puszta logikán alapszik, így a kérdések 70-80%-ára tudtam a választ. Persze előtte átolvastam a tankönyvet többször is, és a számomra nem logikus szabályokat igyekeztem megtanulni. A rossz válaszaim után, hogy azok ne rögzüljenek, egyből utánanéztem a helyes válasz okának a tankönyvben.
2017. márc. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én mondjuk megcsináltam a teszteket, és amin "megbuktam", azt felírtam, és miután átnyálaztam az összeset, a bukottakat újra megcsináltam. Ismétlődnek a kérdések, többször találkozol velük, szóval én nem bifláztam, arra csak ráparázok. És ha nagyon nem tudod, mi a válasz, mert érthetetlen és hülyeség, akkor ÁLTALÁBAN a leghosszabb válasz a jó :D Egyedüli, amit többször megnéztem, azok az ábrás kereszteződések, meg a ki kinek mikor ad előnyt, stb.
2017. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem kell a kérdéseket gyakorolni!!!!!! Semmi értelme sincsen! A kérdések megfogalmazása minden évben változik! Folyamatos frissítés alatt állnak azok a programok! A gondolkodási elv, (de látom ezt senkinek sem magyarázták el, vagy értette meg) az ami számít! Az össze kérdésre tudod a válasz ha tudsz úgy gondolkodni, ahogyan kell! És nem parázol be! ;) A lényeg, hogy az ELŐZÉKENYSÉG legyen a fő irányelv minden kérdés megválaszolásánál! Mindig előzékenynek, és nyugodtnak kell lenni! Persze ezt könnyű mondani! Én 71 pontot értem el ezzel a technikával! A hülyeségeket nem tudtam csak megválaszolni! Ezek a 2 pontos kérdések, amik lehetnének több értelműek is! Főleg ha ott ülsz! ;)
2017. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szakoe oldalon megtalálható az "új" kresz teszt. Nem adják ki az egész kérdéssort, azonban ha unásig gyakorlod (mire majdnem mindig 100% írsz) nagyjából átjutsz az összes kérdésen. Ha már kiadták azóta papír alapon is, az még jobb.

Sok értelme nincs a tesztnek. Megcsinálod, elfelejted.

Majd pár év vezetési gyakorlat után tudni fogod nagyjából a szabályokat.

2017. márc. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sok az idiota nem egyertelmu kerdes + sok esetben maga a kresz nem logikus...

En modszerem, hogy ha at akarsz menni, akkor eppen aktualis ke4desbank kerdeseit gyakorold de brutalisan sokat. Az a jo, ha mar az elso ket szobol tudod h mi a kerdes es ra a valaszt is :D persze vizsgan vegig kell olvasni a kerdeeket es valaszokat is.

Ha pedig az utra kell a kresz, tudd az alap logikajat es a leggyakoribb tablakat. A tobbi ugyis rutin kerdese lesz.

Mielott valaki leszolna, ezzel a modszerrel A B C osszes ment elsore. C-nel ugye 3 elmeleti vizsga is van, azok is elsore.

2017. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!