Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Telekomos diákmunka (hibaelhár...

Telekomos diákmunka (hibaelhárítás) működhet gimnázium mellett?

Figyelt kérdés
Gimnazista, 11.-es vagyok. Jelentkeztem a munkára, szerintük alkalmas vagyok. Viszont kétségeim vannak, hogy bírnám-e ezt a munkát az iskola mellett. Ha esetleg belevágok, de mégsem jönne be, akkor ki lehet lépni?

2019. máj. 25. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Miért nem tanulsz az érettségire inkább? Elcseszed a jövődet.
2019. máj. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyilván nem mindegy, hány órában dolgozol majd, gimnázium mellett ne vállalj túl sokat. Nézd meg, hány hónap próbaidő van kikötve, ezalatt bármikor felmondhatsz (meg a munkahelyed is). Utána már a törvény szerinti felmondási idővel lehet csak kilépni.

Nagyon nézd meg, mit írsz alá! Nem tud valaki segíteni abban, hogy semmiképp ne köss számodra hátrányos szerződést?

2019. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

heti 15-20 órát kell dolgoznod kb, ha azt tudod vállalni, akkor nyugodtan. ismerek olyat aki dolgozik ott gimi mellett, és tudja csinálni. ha neked nem sok suli után beülni dolgozni, aztán meg tanulni, akkor hajrá. lehet keresni rendesen :)

ki lehet lépni akármikor, amint nincs elvállalt műszakod

2019. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!