Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Azt hogyan értik pl. Az AM...

Azt hogyan értik pl. Az AM motoros jogosítványnál hogy xy Ft+VIZSGADÍJ? Konkrétabb infók, kérdés lent!

Figyelt kérdés

Nézegettem a k.o autósiskola AM jogsi árait+információit, ott van egy táblázatban hogy pl. Elméleti vizsga mittudom én mondjuk 5000 ft, a táblázat végén a kezdőrészlet 20000ft azt hiszem, meg a elméleti dolgok összege, és azután van írva hogy +a vizsgsdíj.

Így néz ki:

41000ft+vizsgadíjak

Kezdőrészlet:20000Ft


Elnézést ha bután fogalmaztam meg!

Az mi akar lenni? És mennyi a vizsgadíj?


2019. jún. 9. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:
A vizsgadíjat külön számítják, ami ár ki van írva az csak az oktatás díja, az hogy te elmész vizsgázni azt külön kell fizetni. A vizsgadíj meg kb 10ezer lehet. (Nem biztos, én B-re mentem ott más árak voltak)
2019. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!