Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Műkörmösök tudnak segíteni?

Műkörmösök tudnak segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves vagyok, érettségi után a műkörmös tanfolyamra szeretnék jelentkezni. Itthon magamnak illetve a családon belül szoktam készíteni körmöket, de csak egyszerűeket mivel a minták rajzolásával még problémáim vannak. Kérdésem a következő lenne: nem tud esetleg valaki valami tanácsot adni, hogyan gyakoroljam a mintákat? Láttam egy körmös oldalán hogy vannak minta sorok amiket ecsettel kell rajzolni lapon. Felakartam venni a körmössel a kapcsolatot hogy megtudjam hol találhatok ilyen mintasorokat azonban Ő válaszra sem méltat. Az interneten kerestem de nem hozott ki találatot. Ha esetleg tudna valaki segíteni, vagy valami tanácsot adni mielőtt elkezdem a tanfolyamot (Perfect Nails) örömmel fogadom!! A válaszokat előre is köszönöm!

2019. jún. 15. 22:26
 1/2 anonim válasza:
Szia! Természetesen az egynapos továbbképzések azok, ahol ezeket meg tudod tanulni. Ezek árban ugye 10E Ft körül vannak. Legjobb, ha el tudsz menni olyanhoz, aki magánoktatásokat vállal és kb vagytok max. 10-en, de még attól is kevesebb létszámot szoktak indítani. Így több idő jut egyesével mindenkinek a fejlesztésére. Ott szoktak gyakorolni ilyeneket. :) Amit nem tudok, hogy kell-e hozzá papír, szóval csak akkor mehetsz-e ilyenre, ha már folyamatban van a tanfolyam vagy megvan a bizonyítványod, mert szerintem ehhez kötött, csak úgy nem lehet ilyen továbbképzésekre menni (véleményem szerint). Mindegy melyik márkához mész OKJ-re, ott csak az alapokat kapod, szó sem esik a mintákról. Erre vannak az egynapos továbbképzések. :)
2019. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! :)
2019. jún. 23. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!