Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Műkörmösök! A FashionNails...

Műkörmösök! A FashionNails vagy a Studio Flash tanfolyama a jobb?

Figyelt kérdés
Mindkettőnek van egy rövid tanfolyama, 5 alkalmas. A Crytal Nailshez nem akarok menni, nekem elég ez a gyorstalpaló. Melyik lehet jobb?

2016. márc. 8. 21:31
 1/5 anonim válasza:
Egyik sem. Ezek OKJ-s képzéseket hírdetnek de több mint valószínű hogy nem kapod meg az Okj-t mert van egy minimum óraszám ami kell hozzá és ezt 5 alkalom alatt nem lehet teljesíteni. Meg 5 alkalom nem elég ahhoz hogy normálisan megtanuld. Egy normális műkörmös se ezeket végezte. Én most járok tanfolyamra a BrillBirdhöz.
2016. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
OK köszi :) A Studio Flash-t választottam, ezután Brill Bird vagy Crystal Nails lesz a következő, ami már tényleg OKJ-s.
2016. jún. 19. 23:11
 3/5 anonim válasza:
100%

Most nem tudom miért mondjátok, a StudioFlash-nek van műköröm OKJ tanfolyama és műköröm alap tanfolyama is. Kinek mire van szüksége és mennyi pénze van. Én is náluk végeztem és fantasztikus tanáraik vannak.


Egyébként a műkörmös nem attól lesz jó szakember, hogy OKJ-s vagy Okleveles papírja van hanem, hogy milyen csodát tud csinálni a körömmel.


Én csak ajánlani tudom a StudioFlash műkörmös iskolát. :)

2016. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az a baj ezekkel az 5 alkalmasokkal, hogy nem lehet vele dolgozni csak az OKJ-s tanfolyammal, ezt most már nagyon szigorúan nézik. Én a Pedi Suliban végeztem az nagyon jó volt.
2016. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

udvozlet! Remelem tudok majd segiteni a válaszommal. kövezzetek meg de en gyakran szoktam járni OKJ műkörmös tanfolyamokra modellnek mindig megcsinálják szépre a kormom ingyen :-) Persze nagyon kezdő csoportba nem megyek jartam már pórul. A tapasztalatom, hogy a crystal és a brillbird nem jó. Sokan vannak a tanárok facebookoznak és alig várják hogy vege legyen a tanfolyamnak. a pedisuliban jartam nagyon pórul olyan borzalmas körmöt csinált nekem az egyik tanuló, hogy csak néztem... A tanárnak kellett kijavítani aki borzalmas nagyképű és türelmetlen volt, oda többet nem megyek. A studioflash-nél volt eddig a legjobb tapasztalatom.

bar en nem vagyok körmös es nem is nagyon izgat a tema hoögy az legyek, de én a studioflash műkörmös sulit választanam ha OKJ-s tanfolyam érdekelne.

2017. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!