Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A S. W. A. T-hoz hogyan lehet...

A S. W. A. T-hoz hogyan lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
Ne kezdje senki azzal,hogy:soha nem fogsz bekerülni,túl gyenge vagy,hülye vagy.Sok ideig kerestem,hogy mit szeretnék kezdeni az életemmel.Végre megtaláltam.Ezt szeretném csinálni egész életemben.Szó szerint bármit megtennék azért,hogy segíthessek megelőzni vagy megfékezni az iskolai lövöldözéseket,terrorcselekményeket stb. Nagyon kitartó vagyok,ha el akarok érni valamit,akkor elérem és ha nem sikerül tovább próbálkozok.Tenni akarok azért,hogy ne történhessenek katasztrófák!A fizikumom egész jó,de tudom nem csak ezen múlik.Hogy lehet oda bekerülni?Részletesen érdekel

2019. jún. 26. 21:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
31%
Pedig tényleg nem leszel soha swattos. Tekhez talán bekerülhetsz
2019. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
2019. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy csak én vagyok így vele de szerintem a TEK-nek nincs annyi akciója mint a SWAT-nak.Szeretem Amerikát,ott képzelem el az életemet egy angol nyelvvizsga után.Szerintem nem lehetetlen,hogy bekerüljek
2019. jún. 26. 22:25
 4/25 anonim ***** válasza:
8%
Ott kell születned hozzá
2019. jún. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
8%
Mivel nem Amerikaban születtél ezért nincs semmi esélyed.
2019. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
23%

Ja, hogy még angolul se tudsz...

Pedig az az alap, hogy megy anyanyelvi szinten

2019. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Szerintem 16 évesen nem bűn ha nem tudok anyanyelvi szinten angolul!Azt le se szarod,hogy tudok nyelvvizsgázni és (nem ma!!!) pár év múlva már tudok anyanyelvi szinten agolul.Legalább olyanok írjanak akik értenek ehhez
2019. jún. 27. 11:25
 8/25 anonim ***** válasza:
32%
Legyél inkább rendőr itthon. Arra van lehetőséged
2019. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem tud valaki egy olyan csoportot a neten ahol értenek ehhez?
2019. jún. 27. 12:56
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Sose leszel anyanyelvi szinten angolból
2019. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!