Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik tanfolyamot végezzem el?

Melyik tanfolyamot végezzem el?

Figyelt kérdés

Jelenleg van egy informatikai rendszergazda(51 481 04) szakmám, de mivel nincs benne tapasztalatom így nem tudok vele elhelyezkedni. Ezért leszeretnék tenni egy másik szakmát, de nem tudom melyik lenne a legjobb ezek közül:


Hűtő-, klíma- és hőszivattyú berendezés-szerelő (OKJ 35 582 03)


Logisztikai és Szállítmányozási Ügyintéző(54 841 11)


Boltvezető (35 341 01)



2019. jún. 27. 21:07
 1/7 anonim válasza:
Az első, mert az többet tesz le az asztalra és keresetebb is. Én a 2.at tenném le.
2019. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Vagyis az elsőt*

Nagyon keresett.

2019. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Klímaszerelő.

Illetve: ami érdekel. Mert ezek eléggé különböző szakmák. Mihez van inkább tehetséged. Ugyanis egy klímaszerelő inkább szaki, egy boltvezető meg egyfajta menedzser, emberekkel is foglalkozik meg a bolttal is, hogy jól menjen minden, és az áruk is rendben legyenek. Nagyon-nagyon más ez a három szakma.

2019. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mihago ***** válasza:
Klímaszerelő, és mindjárt költözz is Nyugat-Európába, mert ott megszedheted magad vele.
2019. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mit szóltok ehhez?


Töltőállomás-kezelő (32 341 01)


Nekem csak az számít, hogy könnyen találjak vele munkahelyet. Informatika irányhoz sajnos nem vagyok elég jó, nem értek a szoftverfejlesztéshez. Én csak üzemeltetni akarok.

2019. jún. 27. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
En is a klímát javaslom.
2019. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Logisztikai és szállítmányozási ügyintézőnek tanulok és én szeretem. 20/L
2019. jún. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!