Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Budai Dávid devizakereskedési...

Ghjj kérdése:

Budai Dávid devizakereskedési tréningjéről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 20. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Életemben nem hallottam róla, most rákerestem. Személy szerint egy fillért nem adnék érte. Ez az ipari mennyiségű bullshit, ami a weboldalán fent van, kész röhej, de legalább nem lóg ki a sorból, mint gyakorlatilag koppra pontosan ilyen a felépítése az összes hasonló "megtanítalak pénzt keresni munka nélkül" oldalnak. Az egyetlen értékelhető dolog, amiről valószínűleg a tanfolyam is szól, az mind le van írva a kockázati figyelmeztetésben. "Semmiért nem vállalok felelősséget, csak annyi pénzt kockáztass, ami nem fáj, ha elveszik, az oktatás nem jelent garanciát a sikerre... "

Gyakorlatilag kidobott pénz, valószínűleg semmi olyat nem fogsz megtanulni, ami ne lenne fent a neten, vagy amit egy másodéves közgazdász hallgató ne tudna elmondani álmából felkeltve is neked.

2019. júl. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Bullshit, közhelyekkel teli hülyeségek. Lusta akaratgyenge embereknek ad "tanacsokat" de semmire nem mesz vele, talan az egonak tesz jot egyedul. Inkabb keress mast
2019. júl. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 valamisemmitutifruti válasza:
43%
én a másik tananyagát vettem meg és szerintem megérte jól mondja a dolgokat,gondolom a devizakereskedős is hasonlóan értékes lehet, csak más téren, aki fejleszti magát iskolán kívül annak muszály pénzt költenie tananyagokra, könyvekre, amúgy nem tudom hogy jön a devizakereskedéshez a közgazdaságtan, na m1 a másik tananyagjából itt az első rész: [link] ez a rész ingyenes ja, szerintem ne hallgass olyanokra akik le akarnának az ilyen tananyagokról stb beszélni, ne feledd hogy a legnagyobb befektetés saját magad vagy, tehát a tudásba, hidd el egy gazdag ember nem beszélne le ilyenről mivel a gazdagok nagyon sok pénzt költenek önfejlesztésre, de szerintem mielőtt megvennéd érdemes beszélgetni Budai Dáviddal instagramon akár, hogy neked érdemes lenne e na m1 úgy ennyi
2020. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

"ne feledd hogy a legnagyobb befektetés saját magad vagy, tehát a tudásba, hidd el egy gazdag ember nem beszélne le ilyenről mivel a gazdagok nagyon sok pénzt költenek önfejlesztésre"


Közhelyes bullshit 2.0 hallottuk. Ezek a "tananyagok" nem önfejlesztésre valók, viszik a pénzt de semmi konkrétumot nem találsz. "Bemotiválnak", munka nélkül mintha pénzt keresnél, de hasznavehetetlen hülyeség. AZ önfejlesztést megoldhatod egy ingyenes youtube videóból is, nem kell ehhez egy szerepet játszó fiatal ficsúr zsebét tömni. Nem kell mindig a látszatnak hinni...

2020. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
58%
valahogy van egy olyan érzésem #4, hogy te életedben nem fejlesztetted önmagad a közoktatáson kívül, és itthon dolgozol alkalmazottként, átlagos fizetésért (max). ez persze csak egy megérzés!
2020. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Ez a "húzod az igát, gürcölsz és ezért noob vagy, nem hiszel magadban, bezzeg az mlm, bezzeg a devizakereskedés, bezzeg az online marketing az milyn jó" duma rohadt unalmas... 2 évet dolgoztam az általatok non plus ultrának gondolt értékesítői szférában, igazán sajnálom, hogy ha valaki ezek után még tud hinni ezekben a f-*-szságokban. Mellesleg pénzügy- számvitelen végeztem, van pár önszántamból elvégzett képesítésem. Szeretném csak felhívni a figyelmet az ehhez hasonló bullshitekre, ne adjon senki rá pénzt.
2020. márc. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom valakinek miért lesz ilyen rossz véleménye a forexről, de én múlthéten is másfélmilliót, azelőtti héten pedig kétmilliót nyertem rajta :) Összességében sokkal több a profitom mint a veszteségem. Ó igen, és én is pénzügy számvitelen végeztem, de érdekes módon a devizakereskedésről semmit nem tanítanak közgázon. Én csak azt írom amit átélek.
2020. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Srácok,a forex az ahol 2 féle ember létezik. Az egyik veszteséges,a másik nyereséges. Az egyik beleteszi a munkát (esetleg pénzt),a másik nem. Pontosan olyan mint egy vállalkozás...nem kell túlgondolni, ez nem egy varázslat. :) Szakma. Valakinek érdekes bejött az MLM,neki jó eséllyel a tőzsde nem. Érted...nyilván én Budai Dávid kurzusáról NEM TUDOK nyilatkozni mert nem ismerem,ugyanakkor én 2016 márciusában vágtam bele a forexbe (teljesen mentor nélkül,egyedül),2020ban született meg borzalmasan sok önismereti harc és munka árán a saját rendszerem,és most 2022ben jutottam el oda,hogy elméletileg már ebből fogok megélni. Nyilván ez egy merész kijelentés,de ez idén és most határozott célom. Lényegre térve: TELJESEN MINDEGY, KI MIT TANULT ÉS HOL. A tőzsde NEM erről szól! Tök mindegy,milyen egyetemen tanultál,teljesen mindegy,hogy ki a mentorod. (gondolj csak bele, a világ leggazdagabb emberei abszolút nem végeztek főiskolát,valamelyik még középiskolát sem!) A tőzsde egy full önismereti tréning. Szerintem. Vagy képes vagy rá,vagy nem. Vagy beleteszed a munkát,vagy nem! Nyilván egy JÓ mentor (amiből nagyon kevés van,aki egyáltalán vállalja) dobhat a dolgon max. annyit,hogy nem kell ennyi időt beleölnöd(egy felmérés szerint átlag 4 év,amíg az ember konzisztensen pénzt tud keresni a tőzsdén...ismerek olyat akinek 2 év alatt sikerült jó eséllyel mentorral/vagy volt egy vállalkozása és volt sok ideje meg pénze de van egy francia trader,akinek 7! év kellett).7 év! Annak az embernek mekkora kitartása lehetett,az szerintetek mennyire hitt abban amit csinált? Szerintem erről beszélni is felesleges,a 7.-es szám önmagáért beszél. Én vállaltam a kockázatot 2016ban mivel ott hagytam a sulit anno és tudtam,hogy igazából nincs veszíteni valóm+már egészen 20 éves korom óta az volt az álmom,hogy legyen egy számítógépes online munkám aminek köszönhetően szabad vagyok,utazhatok,stb...persze akkor még nem tudtam én sem,hogy ez a forex piac lesz. Nyilván először én is arról álmodoztam,hogy fúú milliomos leszek már xx időn belül...aztán jöttek a pofonok,egyre nagyobbak. Menetközben az ember totál rájön,hogy nem a pénz számít...a pénz csak egy eszköz..eszköz,a céjaid megvalósításához. :) Legyenek konkrét céljaid: Ferrari, Ház Spanyolban, Szabadság, Függetlenség. Érted,ezek célok. De az,hogy neked sok pénz kell,ez egy idő után kifogja nyírni az idegrendszered. Ne ess ebbe a hibába. Ha jó vagy abban amit csinálsz, a pénz jönni fog...


Ez a komment nem arról szólt,hogy bárkit is lebeszéljek a tanulásról vagy egyetemről és nem arról szólt,hogy bárkit rábeszéljek a tőzsdézésre. Én személyesen nem ismerem a Budai Dávidot és abszolút nem tudok véleményt alkotni a kurzusáról. Tanulni jó, én is tanulok amikor van időm. Az ember holtig tanul,szokták mondani. :) Szuper dolog a tanulás. Nekem így jött ki. Sajnos nem egy gazdag családból származtam,a sulit is ott hagytam és nyilván "időben is voltam". Ezért is mertem belevágni+ én hittem benne. Én elkezdtem követni 1-2 külföldi milliárdos tradert és annyit mondtam: ha nekik sikerült, nekem miért ne sikerülhetne? 101%,hogy teljesen más rendszerrel kereskedünk,de ezért is írtam. Ez nem stratégia kérdése. Ez ember(trader)kérdése.


Minden jót,egy független trader:


O.

2022. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

n megvettem a programját. Igazoltan 140-es iq-m van, gyorsan tanulok, és mindent szabályosan csináltam, ahogy mondta. 1 büdös forintot nem tudtam keresni a stratégiájával (fj, grid).

Aki azt mondja, hogy működik konzisztensen amit tanít, az hazudik!


A másik, hogy ha képes 10-20%-ot hozni havonta, és kamatos kamatoztatja a tőkéjét, és több mint 10 éve van a piacon, mégis miért szorul rá 100.000ft-ra, amikor egy, a forex világában is morzsának számító 1 millió dolláros számlán is kellene hoznia havi 30-60 millió ft profitot?!


Semmi más az anyaga, csak lehúzás, bullshit.

Szerintem egy olyan kereskedő, akinek nem jött be a forex, mert nincs rendben a pszichológiája, ellenben szépen megszedte magát a kurzusra kifizetett 100 ezrekből.

Vett a marina parton egy lakást, még amikor harmad ennyibe kerültek, mint most, meg egy 15 millás m2-őt.


Az alapokat jól elmagyarázza ugyan, de keresni fixen nem tud senki az anyagával.

2022. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!