Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldi nyelvvizsgára (Toefl,...

Bósa Virág kérdése:

Külföldi nyelvvizsgára (Toefl, Cambridge, Ielts) is érvényes az ingyenes nyelvvizsga lehetősége?

Figyelt kérdés
A nyár folyamán szeretném megcsinalni az angol Toefl felsőfoku nyelvvizsgát,és már próbáltam utánaolvasni,de sehol sem találtam erről semmit. Még nem vettem igénybe az ingyenes nyelvvizsga lehetőségét,és esetleg valaki nem tudja,hogy ez ugyanúgy vonatkozik az amerikai nyelvvizsgára is? Ugyebár a tesztet Budapesten csinálnám meg.

2019. júl. 29. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


A honosíttatására tudod felhasználni az 'első ingyenes nyelvvizsga' lehetőségét, ami amúgy 10ezer forint lenne.

2019. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek nem teljesen van igaza. Cambridge C1 CAE nyelvvizsgám van, igaz a vizsga maga, ha jól emlékszem, 50 ezer ft volt tavaly augusztusban, de ebből 34 500 ft-ot visszakaptam, ami ugye a maximális visszatérítési összeg. Cambridge-t honosíttatni sem kell, egyből nemzetközi és állami bizonyítványt is kapsz. TOEFL-ről sajnos nincs infóm, de sejtésem szerint abból is 34 500 ft jár vissza, viszont azt lehetséges honosíttatni kell.
2019. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Illetve ugye az IELTS is így működhet.
2019. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Kaptál egy magyar bizonyítványt a Cambridge vizsgaközpontnál befizetett angol nyelvű nyelvvizsga bizonyítványához csatolva? :)
2019. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztrogoff, így van, magyar és nemzetközi bizit kaptam a British Councilnál.
2019. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Jahogy a BC-nél intézve a vizsgát.
2019. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!