ERASMUS, hova érdemes?!

Figyelt kérdés

Szervusztok!


A kérdésem konkretizálva az lenne, hogy melyik helyre (helyekre) érdemes ERASMUS-ra (vagy ERASMUS+-ra) pályázni, ha baromi kevés pontra számítok?


A Corvinus-ra járok GTK-ra és nagyon szeretnék menni ERASMUS-ra, de az átlagom sem túl fényes és nyelvvizsgákban is szűkölködöm. Nagyon kevés pontot várok, de szeretném, ha valahova felvennének. Nyilvánvalóan a népszerű országok szóba sem jönnek (pl.: Skandináv térség, Anglia... stb.) , de mondjuk Lengyelország, Litvánia, Csehország, Észtország vagy esetleg még Görögország mennyire lehet reális? Vagy ha tényleg baromi kevés ponttal pályáznátok ti merre fele indulnátok, mi számít nem népszerűnek (Románián, Szerbián és Szlovákián kívül gondolom)?


A válaszoknak mindig örülök és előre is ezer köszönet a segítségért.



2019. aug. 10. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a nagyon kevés pont, de szar átlaggal egy putriba se lehet menni.
2019. aug. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyire beszélsz jól angolul? Szerintem az angol középfokú nyelvvizsga a minimum elvárás, ami a nyelvvizsgákat illeti. Én is BCE-GTK-s vagyok, de én csak mesteren fogok elmenni külföldre ERASMUSSAL vagy valami más program keretein belül.

Én hallottam jókat a szegényebb országokról is.

2019. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! En is GTK-s voltam es Belgiumban voltam Liege-ben. Brusszelt jeloltem meg talan elsonek, de oda nem volt eleg pontom. Liege-ben nagyon jol ereztem magam. Nem az szamit, hogy mennyire "meno" egy varos, vagy pl. hogy hova mennel szivesen egy hetvegere (pl. London vagy Barcelona). Egy szinte ismeretlen varosban is nagyon jol fogod erezni magad. Illetve ezek a varosok meg olcsobbak is altalaban mint egy fovaros. A nyelv persze szamit, nyelv gyakorlasra jo az Erasmus.

Delibb orszagok inkabb bulizosak, eszakiabbak inkabb "tanulosak", de azert ez csak nagy altalanossag.


Sok sikert es erezd jol magad!

2019. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!