Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Érdemes kimennek az ELTE-re...

Érdemes kimennek az ELTE-re Erasmussal? ( szlovákiai vagyok)

Figyelt kérdés
Ugye mindenki a nyelvtanulás végett dicséri az Erasmust, de ugye ez Magyarországon nem igazán fog fejlődni( és a kultúrát is ismerem), viszont a tanulmányaim befejezése után szeretnén majd Magyarországon dolgozni. Érdemes kimenni, vagy ne kockáztassam azt, hogy nem fogják itt elfogadni a tanult tárgyakat.

2018. márc. 23. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ez nem igazán erre van kitalálva, szerintem nem érdemes...

egyszerűen csak tanulmányaid után menj Magyarországra dolgozni és kész...

2018. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha pl. csak egy kisebb város egyetemén vagy, még nem tapasztaltad meg Budapestet és az ott élést, és van rá anyagi keret, akkor persze, jó buli, jó tapasztalat lesz, de ha pl. már sokszor tapasztaltad a várost, akkor nem igazán.
2018. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Komáromba tanulok a Selyén.

Köszi a válaszokat

2018. márc. 23. 17:21
 4/4 anonim válasza:
Az Erasmusnak úgyis benne van a szabályzatában, hogy muszáj leszel elfogadtatni x mennyiségű kreditet, különben nem utazhatsz ki. Én ELTÉs vagyok, szerintem megéri, mert könnyű teljesíteni, plusz Mo. olcsó, szóval teljesen lefedheti az ösztöndíj.
2018. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!