Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Bárkitől kérhetek ajánlást...

Bárkitől kérhetek ajánlást külföldi félévhez?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy félévet külföldön tanulni, amihez szükség lenne egy ajánláshoz egy tanáromtól. Viszont egyik tanárommal sem vagyok jóban, a többségükkel soha nem is beszéltem, szerintem többen azt sem tudják, hogy ki vagyok és emiatt nem tudom, hogy kitől kellene kérnem. Úgyhogy ilyenkor szerintetek kit célszerű megkérni erre? Bárkit, mert kedvességből úgyis írnak pár általánosan pozitív sort? Vagy pedig keressek olyat, aki legalább tudja, hogy ki vagyok még ha nem is kedvel?
2019. okt. 28. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Első körben mondjuk kérdezd meg az osztályfőnöködet, ő azért csak tudja ki vagy, nem?
2019. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem derült ki, hogy közép vagy felsőfokú képzésre jársz.

Ha egyetem, akkor célszerűbb egy olyan oktatót keresni, aki nem csak előadáson látott, hanem hozzá jártál mondjuk gyakorlatra.

2019. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyetemről van szó. Vannak szemináriumok, viszont annyira azok sem különböznek az előadásoktól.... sok pl. ugyanúgy arról szól, hogy csak beszél az oktató, mi pedig jegyzetelünk és egyedül a követelmény más, hogy egy vizsga helyett mondjuk beadandót kell írni. Közülük sem mindenki tudja a nevemet, talán arcról felismernek. Ráadásul eddig még nem volt olyan tanárom, aki egy félévnél tovább tanított volna (max. egy aki előadást tartott), szóval tényleg nincsen olyan, aki mondjuk legalább jobban ismerne vagy bármi ilyesmi.
2019. okt. 28. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!