Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ausztriába szeretnék egyetemre...

Ausztriába szeretnék egyetemre menni, segítene valaki?

Figyelt kérdés
1 év múlva fogok érettségizni, de úgy gondolom, nem árt előre tervezni. Jó tanuló vagyok (csak a tesi 4-es), jó a nyelvérzékem. Nem lenne baj az sem ha németül, az sem ha angolul kéne tanulnom. Salzburgba, Bécsbe vagy Grazba szeretnék menni. Mit kell tennem, ahhoz, hogy bejussak valamelyik egyetemre? Létezik valamilyen támogatás? Hogyan kezdjem el az egészet?
2010. aug. 6. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Google-be beírod: universität Wien/Salzburg stb. , a kiadott egyetemek honlapján pedig minden információt megtalálsz a szakleírásokat, a jelentkezés módját, a tandíjat és az esetleges kollégiumokat/diákszállást is.
2010. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy tavaly óta nincs tandíj az osztrák egyetemeken. Egyébként engem is érdekel a téma és eddig a legtöbb információt ezen az oldalon találtam: www.mde.hu
2010. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
utolsó! köszi szépen =)
2010. aug. 10. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!