Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Sürgős kérdés! Ausztriába...

Sürgős kérdés! Ausztriába szeretnék felvételizni egyetemre (másoddiploma). Elfogadják a Rigó utcai nyelvvizsga fordítását nyelvtudás igazolására?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 04:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy elfogadják.

Levélváltásunk:

Sziveskedjék tájékoztatni arról, hogy az ITK nyelvvizsga nemzetközinek minősül-e, elfogadják-e a bécsi egyetemen jelentkezéskor.

Üdvözlettel: ......

Kedves .......!


A mi nyelvvizsgáink államilag elismert akkreditált kétnyelvű nyelvvizsga.


Tisztelettel:ITK

2011. ápr. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És itt a második levél: Kedves Tanárnő!


A bizonyítványokba az Európai Keretrendszer egyezményes jelei vannak

feltüntetve : B1 - alapfok; B2 - középfok; C1 - felsőfok.

Az információkat 4 nyelven is feltüntetjük, így minden országban

értékelhető.

Az Origó nyelvvizsgát Bécsben már régóta elismerik.


Üdvözlettel: Vass Árpád

2011. ápr. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia! És ugye jól tudom, hogy elég elvinni a bizoonyítványaimat egy fordítóirodába (pl. offi.hu) és ott fordíttatni + hitelesíttetni ?


Mert olvastam olyat is, hogy pl. bejegyzett osztrák fordítóval is vagy osztrák nagykövetséggel is hitelesíttetni kell még , de ez szerintem nem vonatkozik azon országokra, amikkel Ausztria bilaterális szerződése van (mint Magyarországgal) .

2011. jún. 13. 14:04
 4/4 anonim válasza:
Szeretnek érdeklődni, hogy elfogadtak-e az itk Origo b2 nyelvvizsgát Bécsben? Most en járok hasonló cipőben, hogy nem tudom hogy az uni wien-en elfogadják-e? Előre is köszi a választ!
2013. jan. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!