Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Megérné Orvosbiológia mérnökne...

Megérné Orvosbiológia mérnöknek mennem? (Biomedical engineering) Érdekelnek a protézisok, emberi test, plusz műszaki dolgok.

Figyelt kérdés
Idén érettségizek, és tanácstalan vagyok. Eddig vegyészmérnökin gondolkodtam, de már nem érdekel annyira a kémia. Jó vagyok belőle, csak nem tudok belőle karriert elképzelni. (Emelt érettségizni tervezek belőle). Faktos is vagyok (felkészítő az emelt érettségire). Biológiából csak középszintű érettségi felkészítőre járok. Matekból egész jó vagyok, nem a legjobb, de egész jól megbirkózom a középszintű tananyaggal. (erős négyes az átlagom). Fizikából a tanárunk nagyon nem vette komolyan, de amit vettünk, azt becsülettel megtanultam, viszont nyitott vagyok a fizika felé (érdekel, szívesen tanulnám) Mivel kémia-biosz az "erősségem" viszont orvosi nem annyira érdekel, a biomedical engineeringen gondolkozom Bécsben. (Német anynyelvű vagyok) Ilyen érdeklődéssel szerintetek reális a szak elvégzése? Amint mondtam matek meg fizikából jó vagyok, csak nem tanultam egyiket sem emelt szinten, így gondolom elmaradásaim lennének a szaktársaimhoz képest (a szak tudatommal hasonlít a gépészmérnökire eleinte) Előre is köszönöm a segítséget! 18/f

2020. szept. 27. 19:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!