Mogye általanos orvos?

Figyelt kérdés
Magyarországon csináltam meg az orvosi egyetemet, azonban beteg lettem és a betegség miatt abba kellett hagynom. 2017-ben kell abbahagynom és most újra akarom kezdeni, de inkább Erdélyben. Nem tudja valaki, hogy ott elfogadjak - e a három év alatt megcsinált vizsgákat, szigorlatokat gyakorlatokat? Köszönöm!

2021. jan. 13. 15:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mármint itthon kezdtem el.Harmadik évet fejeztem be. Köszi ha valaki tud válaszolni!
2021. jan. 13. 15:10
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden románul van es szivatjak a magyarokat inkabb menj Pécsre, szegedre
2021. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy amikor én jelentkeztem akkor egy emelt kellett, nem érzem magam kompetensek egy emelt kémia érettségire, főleg azért mert a kísérleteket nincs hol és kivel megcsinalni. A mogye felvételire a könyv nagy részét tudom az eddigi tanulmányaimbol, meg a biosz sokkal jobban fekszik nekem. A Pécsi egyetemmel nem volt bajom, jó egyetem. Inkább a magyar felvételi rendszerrel. Nekem két nyelvvizsgam van, az sem ér már pontot.
2021. jan. 15. 20:38
 4/12 A kérdező kommentje:
A románnal nem hiszem hogy gondom lesz. Attól nem félek. Könnyen tanulok nyelveket. Amúgy mindenhol szivatjak az embereket, itthon is. Orvosi kemény, ezzel jár 🙂
2021. jan. 15. 20:39
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

A pacipéniszt szivatják. Hat év orvosi egyetem alatt Pécsen a szerencsétlen bikémet leszámítva egyszer nem éreztem, hogy szivatva lennék.

Egyébként nem igazán értem, egy emelt kémiára normálisan felkészülni egy anat szigóhoz képest egy vicc. A kísérleteket meg megnézed youtube-on. Azt gondolná az ember, hogy 3 év egyetem alatt azért megtanul valaki egyedül tanulni...

2021. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is ide jártam három évet és azért volt szivatas, de mindegy nem ez a lényeg. Nekem az anat szigo nem volt nehéz sok tanulás után. Egy kémia sokkal nehezebb. De mások vagyunk. Neked az megy, nekem ez. És köszi tudok egyedül tanulni, eddig is ment. Nem értem ezt az utolsó megjegyzéseket... 😅
2021. jan. 16. 11:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Írhattam volna bikémet vagy patoszt is. A lényeg az, hogy itt görcsölsz ezen a Marosvásárhely témán, ahelyett, hogy felkészülnél egy olyan vizsgára aminek 90 százalékából orvosi kémiából már egyszer levizsgáztál, és nem egy nagy durranás.
2021. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a Sotet hagytam ott ket ev utan mert az egyik utolso vizsgamon azt mondta a tanar miutan elmondtam a dolgokat es szo nelkul végighallgatott, hogy magából sose lesz orvos.:)
2021. jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én nem gorcsolok ezen. Orvosi kémia 10x könnyebb volt mint az érettségi 😀Az egy vicc volt. Igazából még atgondolom hogy legyen, csak érdekelt, hogy van-e valaki olyan helyzetben mint én. Meg a tantárgy elfogadtatas a fő kérdés.
2021. jan. 16. 11:49
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére ilyet nekem nem mondtak, de pár vizsga előtt megfordult a fejemben😀És végül orvos lettél? 😁
2021. jan. 16. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!