Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mi ertelme van az Erasmusnak,...

Mi ertelme van az Erasmusnak, ha sokan tenyleg csak azert mennek ki kulfoldre, hogy szetbulizzak magukat?

Figyelt kérdés

En jelenleg kulfoldon toltom az erasmusos szakgyakomat, igy munka mellett sok idom nincs se bulizni se csavarogni. 3 lakotarsam viszont mast se csinal, csak minden masodik nap leissza magat, aztan csodalkoznak, hogy az erasmusosok szamara konnyitett vizsgakbol semmi sem sikerult. Amikor en voltam erasmusos, en is eljartam egy-egy buliba de meglett mellette az osszes targyam es eleg jok lettek a jegyeim is, sok hasznosat is tanulhattam, amire otthln nem lett volna lehetoseg.


Csak en fogtam ki ilyen lusta embereket, vagy sokaknak tenyleg ennyit er az Erasmus?



2021. febr. 12. 19:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedés, tapasztalatszerzés, nyelvtudás fejlesztése, önállósodás; és nem mellesleg jól is érzik magukat közben.
2021. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért kicsit irigylem az Erasmusoskat, én lassan három éve nem voltam külföldön. Az is csak annyi volt, hogy kiugrottunk Bécsbe egy napra sétálni, körülnézni, meg vidámparkba.


F

2021. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom honnan jön ez az Erasmus=csak bulizás dolog. Szerintem pont, hogy többet kell tanulni, mint egyébként.

Eleve 20 kreditet kell kint teljesíteni, ami minimum 4-5 tárgy, ezzel párhuzamosan le kell vizsgázni az itthoni tárgyakból, ami nekem pl szintén 5-6 kötelező tárgy. Az oké, hogy a szabadon választhatókat le lehet tudni kint, de kötelező tárgyat nem valószínű, hogy elfogadnának, hacsak nem olyan nagy az egyezés.

Persze lehet csúszni is, gondolom ilyenkor nem veszel fel itthon mindent es annyival kevesebb.

2021. febr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!