Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Dániában csak az Aarhusban...

Dániában csak az Aarhusban érdemes tanulni, ha erős diplomát akarok?

Figyelt kérdés
Már egészen biztos voltam abban, hogy ott szeretnék továbbtanulni, amikor elkezdtem ilyeneket olvasni hogy a VIA meg a többi mennyire gyenge sulik, hogy nehéz munkát találni az ott szerzett diplomákkal, és most eléggé elbizonytalanodtam. Az Aarhus erősnek tűnik, szóval azzal, ahogy elnézem, nincs gond, de kellenének más tervek is, szóval ha erős egyetemen szeretnék végezni, akkor a többi dán sulit azt felejtsem is el...? (multimedia design a cél)

2021. márc. 10. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:
64%

Errol a szakrol nem tudok sokat sajnos. En Daniaban elek, most fogom kezdeni az egyetemet, de amit en szeretnek tanulni, azt nem tanitjak “eros egyetemeken”.

Persze jol mutat egy aarhus-i vagy egy cbs-es diploma, de elsosorban szerintem az szamit, te mit hozol ki belole, mennyire vagy jo. Nekem vannak dan ismeroseim via-rol meg zealand academyrol es eleg jol el tudtak helyezkedni es jol is keresnek (mondjuk ez sales es marketing, de tartom magam ahhoz, ha valamiben jo vagy akkor nem szamit)

2021. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!