Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Melyik országban ingyenes az...

Melyik országban ingyenes az oktatás?

Figyelt kérdés
Engem személy szerint pszichológia alapképzés érdekelne, angol nyelven, viszont én egyetlen ilyen egyetemet se találtam, ahol ráadásul megfizethető lenne a tandíj.

2021. ápr. 12. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Ausztria, Németország, Dánia és még sok másik ország. Ne nagyon akarj külföldön tanulni, ha ezt nem sikerül kiguglizni.
2021. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ne nagyon akarj kérdésekre válaszolni, ha nem tudsz szöveget értelmezni. Ausztria és Németország német nyelvterület, míg Dániában már egy ideje nem indítanak túl sok humán szakot, így pszichológiát sem.
2021. ápr. 12. 19:23
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted Ausztriában és Németországban nem tanítanak angolul? Rákerestem Dániára, rengeteg dán egyetemet feldob, ahol tanítanak pszichológiát.
2021. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ausztriában és Németországban csak a német nyelvű szakok ingyenesek, az angolok méregdrágák. És ha neked feldob pszichológia szakot akkor megköszönném ha elküldenéd, mivel én több helyen is utánanéztem, de mindegyik azt írta, hogy nincs Dániában megfizethető, angol nyelvű, pszichológia ALAPképzés.
2021. ápr. 12. 19:38
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

[link]

tessék, innen már talán csak boldogulsz... ingyenes és pszichó. (amúgy minek akarsz kimenni ha nem beszélsz nyelvet?)

2021. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

#4

Ezeket nem tudom, honnan vetted, de angolul is ingyenes a legtöbb egyetem Németországban. Gyanítom, Dániában is van angolul ingyenes pszichológia, csak keresni kéne.

2021. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Málta:

[link]

Írország:

[link]

[link]

[link]

2021. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Én megnézném Hollandiát is. Bár nem ingyenes (a tandíj olyan évi 2000 euró között mozog), az első évben a holland állam állja, egyébként meg ha heti 16 órát dolgozol, havi 400 eurós támogatást is kaphatsz.

Svédországot, vagy Finnországot javasolnám még, ott a tandíj ingyenes, azonban általában kevés szakot tanítanak angolul, de a sok egyetem közül egyen biztos találsz.

2021. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem ingyenes, de még talán a megfizethető tandíj kategória.

USA:

[link]

Portugália:

[link]

[link]

2021. ápr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!