Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ösztöndíj első diplomáért 24...

Ösztöndíj első diplomáért 24 éves kor felett japánban?

Figyelt kérdés

Szóval, nekem a tervem az, hogy szeretnék ösztöndíjat szerezni egy Japán egyetemhez majd mikor meglesz az érettségim, csak ezzel az a gond, hogy valszeg mire megszerzem, már 25 leszek és a MEXT ösztöndíjat (a japán nagykövetség által telsejen finanszírozott ösztönsíj) már nem igényelhetem, mert az 24 éves korig igénybe vehető.

Kinek sikerült ezen kívül, még valahogyan japán egyetemre más ösztönsíjjal bekerülnie 24 év felett?


2021. júl. 29. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
58%
Angolul, japánul tudsz felsőfokon? Mit tanulnal Japanban? Ugy tudom, az ilyen kulfoldre szolo osztondijakat azoknak adjak, akik mar bizonyitottak a magyar felsooktatasban.
2021. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!