Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen egyetemre lehet bekerül...

Milyen egyetemre lehet bekerülni földrajzzal & törivel? Milyen jogi iskolák vannak? Milyen marketinges sulik vannak? Ajánlás egyetemre/főiskolára? Művészeti iskolába be lehet kerülni ilyen fakultációs tárggyal? Milyen művészeti iskolák vannak?

Figyelt kérdés
ha tudsz,küldj linket :D
2008. dec. 9. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Link: [link]
2008. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a linket,tényleg,de én most inkább tapasztalatokat szeretnék látni,és nem belebonyolódni egy újabb honlapba :$ :D nem sértésnek szántam,tényleg köszi! :D
2008. dec. 9. 22:11
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem gondolod, hogy egy kicsit sok a kérdés?

Ha tapasztalatok érdekelnek, akkor miért olyanokat kérdezel, hogy "Milyen ... iskolák vannak?"?

Miért nem nézed meg először a felvi.hu-t? Milyen ajánlásokat akarsz, ha nem mondod, mi érdekel? Milyen fakultációs tárggyal? Milyen művészeti iskola kell neked földrajz érettségivel?

Ugye, milyen jó, mikor valaki csak kérdez ész nélkül? :P

2008. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ok,lehet,hogy sokat kérdeztem,de n tudom megtenni,hogy bővebben kifejtsem a gondolataimat,mert csak 250 karakter áll a rendelkezésemre.amúgy rengeteg lapot megnéztem,de nem kpatam elegnedő infót,ezért is írtam ide. :P :)
2008. dec. 9. 22:37
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ok, de még mindig nem mondtad meg, mi érdekel, miből szeretnél érettségizni, hogyan képzeled a továbbtanulást... Mert az nyilvánvaló, hogy földrajt érettségivel sem a jogra, sem a művészeti képzésekre nem pályázhatsz sikerrel. Értem, hogy 250 karaktered van, de a kérdés attól még lehet egyszerűbb, utána pedig szépen ki lehet fejteni a problémádat alul (ahová annyit írtál, "ha tudsz, küldj linket"). Ilyen formában, amíg nem közölsz egy minimális infót magadról, nem fogsz értelmes válaszokat kapni. Egyébként meg ha a felviről nem tudsz meg adatokat, akkor sehonnan. Ott minden megvan, ami csak kell, linkekkel az adott intézmény honlapjára.
2008. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
"államigazgatási jogász" (ha jól emlékszem) /menedzseri/ marketinges(mind művészi/pl,reklámtervezés/,mind pedig "beszélek egy sort,és eladom a dolgot" szinten értve/ divattervező karnék lenni/remélem leszek :$ iylesmiben gondolkozok :$ :D :)
2008. dec. 9. 22:49
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

Még mindig nem adsz értelmes választ. Úgy látom még igazából fogalmad sincs mit akarsz. Államigazgatás és művészet két teljesen külön világ. Az egyikhez sok töri, magyar kell és rengeteg seggelés. A másikhoz művészettörténet, rajz, egyéb művészi dolgok, de semmiképp földrajz. Az iparművészetin tudsz tanulni divattervezőnek rengeteg melóval. Sokat kell varrni, rajzol és egyéb hasonló kézimunkát csinálni.

Földrajzzal max logisztikát tudok elképzelni, de azt nem írtad.

A marketinghez is inkább magyar és talán töri kell. Rengetek kreativitás és seggelés. Mert mire egy ötletből valóság lesz sok minden történik. S nem elég egy jó kampány ismerni kell jogot és üzleti dolgokat. Szóval döntsd el mit akarsz a sok felsorolásból,mert kismiska sem lesz belőled egyébként.

2008. dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
78%
szerintem a jogra ne gyere. nem neked valo. ahhoz elszántság kell, és ha nem vagy biztos benne, nem fog menni. inkabb a tobbin gondolkozz.bocsi
2008. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire fogalmad nincs, hogy mit akarsz, akkor gondolkozz egy picit. Most jog, vagy művészet? :) Baromira nem mindegy! ^^ Ja, és nem biztos, hogy itt kéne érdeklődöd. Talál egy tanárod inkább kompetensebb, vagy a szüleid, mint egy no-name fórumozó. Jó pályaválasztást!
2008. dec. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Huha,mintha annyira ismernétek.....amúgy én csak naívan feltettem pár kérdést.úgy gondoltam,hogy vmilyen szinten közvetlen módon kaphatok válaszokat a kérdéseimre...de sajnos nem azt kaptam... :P ebbe inkább nem megyek bele... :P :D amúgy jogi pályára szeretnék menni,de én készítettem B, C,D tervet is,ha vmi nem úgy alakulna,és ezért is kérdeztem rá a többi szakmára.mellesleg kíváncsiskodni lehet,nem?:)ez az oldal vmilyen szinten abból a célból is készült.... meg ha egy (volt) egyetemista válaszol,akkor abban lehet értékes információra lelni,meg azért a tapasztalatok sokszor többet érnek,mint pl egy " x suli első az országban,y suli második az országban....az országos átlag z és k...".
2008. dec. 16. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!