Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kik mennek Eramusra általában?...

Kik mennek Eramusra általában? Lányok vagy fiúk?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van fiú és lány ismerősöm is aki ment. A nemek nem igazán mérvadóak ha van kedved és megadják a lehetőséget nemtől függetlenül mehetsz.
2021. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a nemeken múlik. Az megy Erasmusra, akit vonz és megteheti… talál a szakjához kapcsolódó egyetemi képzést, beszél idegen nyelvet/nyelveket, ki tudja fizetni a velejáró költségeket, belefér az időbeosztásába és “az életébe” egy külföldön töltött félév (pl. gondolok arra, hogy valaki dolgozik egyetem mellett, beleférne egy esetleges csúszás, valaki albérletet fizet itthon stb.) stb.
2021. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!