Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mennyibe kerül nekem egy...

Mennyibe kerül nekem egy félév Erasmussal Spanyolországba?

Figyelt kérdés
Azt láttam, hogy 620 euró/hó a támogatás. De mennyi az én költségem? Mik az én költségeim?

2021. szept. 14. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ezt az Erasmus elején egyszerre megkapod (hónap x összeg) és úgy osztod be ahogy akarod. A te költségeid pluszban azok, amire ez nem elég. Tehát pl. ha lakásra, utazásra és ételre elköltöd 4 hónap alatt, akkor a maradék hónap költségeit neked kell állnod. Nincs az, hogy x és y dologra szól.
2021. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Sajnos ahogy látom, az a 620 euró lófüttyre sem elég nyugaton, úgyhogy ez 0 forinttal nem megoldható.
2021. szept. 14. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem 1000 euro plusszal menj
2021. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az jó, konkrétan nincs pénzem, kártyámon van 800 forint úgyhogy ez nem fog menni :D
2021. szept. 15. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Hát gyűjts vmennyit itthon amennyit tudsz.Kint is ha lehet válalj diák munkát,ha lesz rà időd és lehetőséged
2021. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Miert nem ugy mesz, hogy van pénzed? Az Erasmus egy befektetes: kint tanulsz, kamatoztatod a nyelvtudasod, nagyobb esellyel vesznek fel akar itthon, akar kulfoldon egy multihoz, mint egy olyan valakit, akinek nincs kulfoldi tapasztalata.


Nyilvan csak reszben tamogat az Erasmus. Azert fizetnek, hogy te ott megelj, kaja, szallas. Az hogy mennyit bulizol, utazol, szorod a penzt ez mar rajtad múlik. Pl ha magadnak fozol azzal eleg sokat meg tudsz sporolni es egy utazast is ki lehet hozni olcaon megfelelo tervezessel.

2021. szept. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erasmus mellet lehet munkat vallani. Szoval menj ki, lesz egy durvan 2000 euro kezdotoked, keress valami munkat, es abbol el lehet mar lenni :)
2022. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!