Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen tárgyakat vettetek fel...

Milyen tárgyakat vettetek fel Erasmuson?

Figyelt kérdés
Vegyeszkaron tanulok, muszáj a szak tárgyait felvenni vagy lehet könnyebb más szakok egyszerű tárgyait is csinálni?
2022. febr. 4. 06:04
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Nem kötelező. Ha nem találsz olyan tárgyat, ami a tanterved része, felvehetsz bármilyen kurzust az egyetemen, ez itthon szabadon választható tárgy kreditként lesz elszámolva. Annyi a lényeg, hogy legalább 15 kreditnyi tárgyat fel kell venni, teljesen mindegy mit.

Viszont ezzel magaddal is kitolsz kicsit. Ugyanis ha sikerül a kötelező tárgyaidból felvenni, majd kint levizsgázni, akkor azzal kiváltod itthon belőle a vizsgát. Nekem a csúszás nem áll szándékomban és azért nem mindegy, hogy ha hazajöttem, a vizsgaidőszak mennyire lesz megterhelő.

Remélem tudtam segíteni!

Legyen szép napod! ^^

2023. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!