Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan oldjam meg ezt a...

Hogyan oldjam meg ezt a helyzetet? Külföldi tanulási "lehetőség". Nekem ez az álmom.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 28 éves vagyok, most végzem el a gyógytornász sulit, ha Isten is úgy adja. Van egy párom, imádom, 24 éves nagyon jól megvagyunk. Álmom az, hogy az FC Barcelona központjába dolgozzak valamilyen formában és erre van esélyem, azonban ennek más akadályai vannak.

1. Pénz

2. Párkapcsolat

Pénz - össze akarunk költözni, lakás, költségek stb., 5 millió ft az Msc képzés Barcelonaban.

Párkapcsolat - sajnos párom autoimmun beteg és gyógyszer miatt nem gondolkodik külföldben (sztem ez megoldható a gyógyszer szállítás)


Rettentően frusztrál, hogy ezt simán el tudnám érni, azonban fent látjátok, hogy mik az akadályok.

Ti meddig mennétek az álmaitokért? Én sokáig...



2022. ápr. 1. 18:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%

Miből gondolod, hogy van esélyed? Tájékozódtál vagy kaptál ajánlatot?

A párod nem is akar külföldre menni. Nincs rá pénzed se. Akkor?

2022. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
"Ti meddig mennétek az álmaitokért? Én sokáig..." - írd csak le kerek perec, hogy nem kell neked ez a pasi. És mondd meg neki is,ne rabold az idejét tovább! Hogy utána mész vagy maradsz, az a te dolgod.
2022. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem a kérdező férfi.

Legyél önmagadhoz és hozzá is őszinte.

2022. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
Pályázás nélkül honnan gondolod, hogy egy szemnyi esélyed is van kint?
2022. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, igen.

Spanyol tudásom megvan hozzá, katalánul is tanultam ezeket mind magamtól. Letenném a nyelvvizsgát, gyűjtenék pénzt, beleadnék mindent, ez lenne a terv.

Ez csak 9 hónap lenne, egy év.

Az esélyt mindig meg kell adni magunknak. Ha van cél az mellett bőven kitartok :)

2022. ápr. 1. 21:35
 6/22 A kérdező kommentje:
Ja, és nem akarom elhagyni!!!!!
2022. ápr. 1. 21:35
 7/22 anonim ***** válasza:

Ja, 5 millió a képzés, tegyél még mellé 5 milliót, hogy kint is élni tudj, ez nem megy 9 hónap alatt. Ha nem hagynád el és ő meg nem akar menni, akkor mégis mit gondolsz kettőtökről?

Szerintem maradj a realitás talaján.

2022. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolom,ha teheted,akkor mennyetek el az FC Barcelona központjába vagy annak közelébe egy pár napos vagy hetes kirándulásra. Megismernétek jobban a környéket, a párodnak lehet megtetszene, akár beszélhetnél is ott a leendő munkaadóddal arról mik a lehetőségeid. Nem lehetetlen, hogy tudnál is már a Bsc-vel is munkát kapni ott vagy a közelben.


Ne add fel az álmaidat. Tudd meg hogyan érheted el.


Sok sikert kívánok! Az újjabb fejleményekről, ha módodban áll tájékoztass minket.

2022. ápr. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
7-es. Az anyagiakkal tisztában vagyok és 2 szakmával könnyebben találnék kint munkát. Amúgy szerintem ezt a mai világban nem nehéz megoldani. Csak vhogy rá kellene vennem ennyire egyszerű. Ő is gyógytornász el tudna helyezkedni.
2022. ápr. 2. 06:48
 10/22 A kérdező kommentje:

8-as. Már voltam kint 2x nagyjából ismerem a várost, ő azonban még nem volt kint. Kicsit nehezebb gyógytornász melót találni mint itthon de nincs lehetetlen, próbálkozni kell.


Ha nem felejtem írok a fejleményekről.

2022. ápr. 2. 06:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!