Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van olyan egyetem külföldön,...

Van olyan egyetem külföldön, ahol lehet cukrász diplomát szerezni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 17. 01:47
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

En ezt talaltam:

[link]

2022. júl. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a cukrász nem egy olyan szakma, amit egyetemen tanul az ember.
2022. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen tudományágakat tanítanak, nem gyakorlati szakmákat. Ezért nem érti meg a sok paraszt azt sem, hogy egy villamosmérnök nem villanyt szerelni tanul, hanem Maxwell-egyenleteket, tonna fizikát, tervezést, stb.
2022. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
a cukrászat szakma, csinál valamit. egyetemen csak nyávogás megy meg esszéírás, szerinted abból hogy lesz torta?!
2022. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Írja ezt egy olyan eszközről, ami nem létezne a kvantumfizika kutatása nélkül. 😆
2022. júl. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5%
amúgy az megvan, hogy a nagy "értelmiség" hány százaléka talált fel bármit is a kvantumfizikádban? azért ismerd el te is, tízévente egyszer egy okos és tehetséges ember bemegy az egyetemre, és amikor kijön, még mindig okos és tehetséges, és nem egy pénzsóvár hisztérika. de ez azért ritka. nem azt mondom, van ilyen is, de futószalagon nem lehet mást gyártani, mint semmirekellő kis óvodásokat. mert te mégis hol láttál már olyan egyetemet, ami mondjuk cukrászatot tanít? na, ugye, abból nem lehet gőgicsélni és írogatni, ott dolgozni kell, ez egy teljes bölcsészkar rémálma...
2022. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Fogalmad sincs arról, hogy hogy működik a világ.
2022. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!