Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldön végzett egyetem...

Külföldön végzett egyetem után más nyugati országba átmenni? (Lent.)

Figyelt kérdés

Magyarország nem opció. Viszont lehet a végzés után országot váltanék. Jónevű egyetem után másik országba menni mennyire megoldható tapasztalat nélkül?


Pl Németországból Fro.-ba.


Vagy érdemes helyben ráépíteni 1-2 év munkatapasztalatot és csak utána mozdulni?



2020. nov. 15. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan szakok amiket at lehet vinni, vannak olyanok amiket nem. Orvosit at lehet, gazdasagit, természettudományost az lehet. De peldaul tanarit vagy jogot nem fogadjak el. Ja es persze lehet eselyed tapasztalat nelkul is. Ha ugy mesz oda hogy a cel orszag nyelven folyekonyan beszelsz, ismerve a szaknyelvet, es nem art azert ha latnak papirt, ami c1 esetunkben, mert ugy kell beszelni mintha csak francia vagy nemet lennel.
2020. nov. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!