Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nemetorszagban elök, hogy...

Nemetorszagban elök, hogy tanultatok meg elegge nemetül ahhoz, hogy az abitur sikerüljen?

Figyelt kérdés
Sajnos eleg nagy nehezsegeim vannak, se az esetek nem mennek, se a szöveget nem ertem meg ugy ahogy kene...es ez csak a kezdö osztaly volt. Nem mentem at termeszetesen. Van valakinek tippje, oldalak vagy egyeb, hogy megtudjam csinalni? Mar kezdem feladni...
2022. júl. 28. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2022. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
10-es elökeszitö osztaly berufsgymnasium
2022. júl. 28. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Tehát van még 3 év az érettsegiig?


Nincs valami korrepetálási lehetőseg? Nachhilfestunden v hasonló?

Barátaiddal nem beszélgetsz? Anyádék nem fogsdnak magántanárt?

2022. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elvileg a korona miatt kene lennie az iskola altal, de nem lett belöle semmi. Magantanart meg anyagilag nem tudunk megengedni. Barataim meg ebben az evben nem igazan voltak...akarmilyen okbol is.
2022. júl. 28. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Online nemet nyelvtani gyakorlófeladatok?
2022. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A német konnydn tanulható. Szabalyokbol all a nyelvtana, ami nem bonyolult. Vegyél egy nyelvtan gyakorló könyvet, barmi jo ami elejétől kezdve kezdi a nyelvtant, meg egy lexikát bővítő kiadványt ennyi.
2022. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sose fogom az ilyen szülőket megérteni. Vagy mentek, amíg kicsi a gyerek, vagy amikor már legalább leérettségizett. Vagy itthon hagyjátok rokonokra, mert egy tizenévesnek az ottani tananyagot (más rendszer) aktív középfokú nyelvtudás nélkül szinte lehetetlen elsajátítani. Sikertelenségre ítélni egy gyereket, mert itthon nem tudtatok boldogulni. Az de szép.


Ha segítségre szorulsz, keress meg. Éltem, dolgoztam, tanultam kint iskolában. Tudok neked segíteni néhány ötlettel. Egyedül könyvekből sem fogsz megtanulni.

2022. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!