Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van lehetőségem szerintetek...

Van lehetőségem szerintetek külföldön tanulni, és emellett sportolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogyan lehet megoldani azt hogy különböző országokban tanulhassak és focizhassak (lányként, jelenleg akadémiai szinten sportolok)

Mennyit segítenek az ilyenek pl: easy go to usa nevű oldal és stb.

16 éves vagyok,németet és angolt is tanulok de még nyilván nem megy folyékonyan. Sportban vagyok a legjobban érdekelt. Esetleg aki már tapasztalt ebben az tudna segíteni hogy mik a lehetőségek. Korábban volt már lehetőségem olaszországban és angliában meccset játszanom szóval nagyjából felmértem az elvárásokat. A válaszokat előre is köszi :)



2022. nov. 7. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

nőként kb semmi ha focizni akarsz

mivel semmi értéke a női focinak...


ha orvos akarnál lenni, vagy data scienctist stb, akkor bátran lehetne ösztöndíjakat pályázni, de így semmi esélyed

2022. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Öhm..

Miért ne lenne?

Külföldön sokkal fejlettebb a női labdarúgás, mondjuk itthon is egyre jobban. Több példa is van magyar női focisták közül akik jelenleg külföldön fociznak és tanulnak.

2022. nov. 7. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hányszor látsz női focit a tvben? Hogy röviden megválaszoljam.
2022. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
na a sok punci lepontozott xd
2022. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sportból csak akkor élsz meg ha profi szinten űzöd - legegyszerűbb ha felfigyel rád egy külföldi csapat és leigazol. Bár nekem is vannak kétségeim affelől, hogy mennyire felkapott a női foci akár itthon akár külföldön...


Másfelől ha nem igazol le senki de van kellő pénzed (több tízmillió) akkor semmi gond külföldön tanulni és mellette focizni hobbi szinten, de ha nincs megfelelő tőkéd akkor éhendöglesz csak a sportból és a tanulásból.

2022. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!